Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után kisebb vérzésem...

Aktus után kisebb vérzésem volt a 22. napon! A ciklusom változó, hol 29-27-25 naposak! Szerintetek mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Utoljára akkor tapasztaltam ilyet mikor elsőnek terhes voltam. Nem igazán vér volt hanem rózsaszínes...Lehet hogy terhes vagyok? Nagyon szeretnénk babát a párommal de nem merek előre reménykedni! De eddig ilyen nem volt csak akkor mikor terhes voltam. Vagy lehet azért mert meg fog jönni???
2010. márc. 2. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás, vagy nyálkahártyasérülés is.
2010. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, bár nagyon remélem hogy az előbbi! :)
2010. márc. 2. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy legyen!:)
2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A "pecsételésnek" azóta semmi jele! Nem görcsöl a hasam...csak néha érzem egy picit! Olyan türelmetlen vagyok :(
2010. márc. 2. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is:)
2010. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Birizgál a gondolat a fejemben egy tesztről...de lehet hogy csak felesleges stressz lenne! Nincs olyan messze a nem várt menses még is olyan soknak tűnik :( Pedig nem árt ha megvárom...
2010. márc. 3. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj, nagyon korai lenne! Én szombatra nem várom, addig ki kell bírnom. Bár a lányomnál az előtte való nap már + volt.
2010. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze várok, mert még bármi lehet! Addig is lefoglalom magam! Ha van vmi fejlemény írok! :)
2010. márc. 4. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké!
2010. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!