Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e áldott állapotban?

Rheia33 kérdése:

Lehetek-e áldott állapotban?

Figyelt kérdés
E hónap 6.-án jött meg a havim. 9.-én elmentem és levetettem a spirált. 10.-én együtt voltam a párommal, majd a menzeszem másnap teljesen elmaradt. Most, 2-3 héttel később olyan érzésem van, a következő menstruációm előtt 1,5 héttel, mintha meg akarna jönni. Folyamatosan fáradt vagyok és aludni tudnék. Tesztet még nem mertem csinálni. Szerdán voltam nőgyógyásznál, azt mondta várjak még 1 hetet. Ti mit javasoltok, mikor csináljak tesztet?
2015. jún. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csinálhatsz tesztet, a lényeg hogy reggeli vizeletből. Van rá esélyed hogy baba legyen :) Majd írd meg
2015. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hatodikán volt az utolsó menstruációd első napja, akkor még fölösleges tesztet csinálni. Az még csak 3 hete volt! Várd ki a nemvárt napját. Sajnos az ember képes tüneteket produkálni, ha nagyon szeretne babát, plusz ezek a tüneteket csak a nemvárt után 1-2 héttel szoktak megjelenni. Így nem élném bele magam a helyedben. Csak a kimaradt menstruáció és a pozitív teszt a biztos! Azért szorítok! :)
2015. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A teszt múlt hét pénteken és ezen a héten csütörtökön is negatív lett. :(

De a menzim a mai napig bujdosik valahol, aminek részben örülök, de egyben aggódom is.

Orvoshoz jövő hét szerdán tudok csak menni, mert akkor rendel a nőgyógyászom.

Szerintetek mi lehet?

Minden olyan előjel ami menstruációra utalna, hiánycikk. Ellenben reggeli és esti émelygés jelen van.

2015. júl. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!