Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, helyette...

Tegnapra nem vártam, helyette minimális barnázás jött. Lehetséges, hogy áldott állapotban vagyok?

Figyelt kérdés
Ilyen még soha nem fordult elő. Már nagyon szeretnénk, ha babó lenne a pocakban:-)
2008. szept. 16. 19:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én is holnapra várom a Nem várt mensimet.Két napja barnázok.Nekem így kezdődik a mensim.Van akinek terhesség jele.Drukkolok,hogy babás légy.
2008. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt ilyen, ráadásul a 23-24.napon is volt barnázás, amiről azt olvastam, hogy lehet beágyazódás is.azért köszi.Én is nagyon drukkolok Neked
2008. szept. 16. 20:26
 3/28 anonim ***** válasza:
Az előbbi v. vagyok!Sajna jól gondoltam nekem meg is jött.Pedig már két hete egyfolytában fájtak a melleim.Ilyen még nem volt.Reménykedtem nagyon.Drukkolok neked,hogy beágyazódásod legyen és babás legyél!
2008. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így jártam, szerdán megjött...Új hónap, új remények.Most a meglevő praktikák mellé felveszem a cicka és palástfű teákat is...hátha.Szorítsunk egymásnak így ismeretlenül is:-)
2008. szept. 18. 13:14
 5/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ,hogy neked sincs baba!Én is ha elmúlik elkezdem a cickafarkot inni majd a peteérés után a palástot.Remélem ez majd segít.Bár még csak a harmadik hónapja gyúrunk a babára.Szorítok nektek!Az elöbbi válaszoló voltam megint.
2008. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mindenképp jelentkezem, remélem Te is és jó hírekkel szolgálunk:-)
2008. szept. 18. 22:32
 7/28 anonim ***** válasza:
Szia!Az eddigi válaszoló vagyok!Veled mi a helyzet babaügyben?Nekünk sajna most sem sikerült.Ma barnázok,holnap biztos megjön!Ittam egész hónapban a cickát és a palástfüvet,mégsem.Most veszek Elevitet,hátha beválik.
2008. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Szia!Én szerdától nem örülök:-(Én is ittam a palást, cickafark csodákat...nna meg vitaminozunk is, bár azt csak kb másfél hónapja.Ezért hát nem adjuk fel, remélem ti sem!!!Szedtek maca vibét?meg líciumot?Várom válaszod!
2008. okt. 17. 12:58
 9/28 anonim ***** válasza:
Szia!Nem szedek ilyet amit kérdeztél.Ezek jók?Nem is hallottam róla.Most elkezdtem az Elevitet is szedni.Olvastam ,hogy a férfi szedhet E vitamint,mert jó a hatása a spermiumokra.Kíváncsi leszek.Drukkolok nektek is.
2008. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szia:-)Szedjetek mindketten e,c vitamint, líciumot, meg maca vibét.Nálunk a spermaszám kb 12x nagyobb lett!!!na meg nagyon sok...ezeket mind bioboltban megveheted.Én szedek még vas+folsav.Remélem tudtam hasznos infót adni.Ja, ma vagyok a mensim 4.napján és az ovu mikroszkóp tiszta páfrány...remélem nem csap be:-)
2008. okt. 18. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!