Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 10-ére?

Ki nem várja 10-ére?

Figyelt kérdés

Legelső próbálkozós hónapunk :) Nagyon reménykedünk, bár tudjuk, hogy nem valószínű, hogy elsőre sikerül.

Ma reggel teszteltem, de negatív lett. 19. ciklusnapon vagyok, 4. dpo.

Ti hogy érzitek magatokat? Hányadik hónapotok? Valami tanácsotok van esetleg, hogy hogyan ne őrüljek bele a várokozásba? :)


2015. jún. 29. 21:11
1 2
 1/19 Rheia33 válasza:

Én 5.-ére nem várom, és első hónap. :)

Drukkolok Neked/Nektek!

2015. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én!

Nekünk 2.hónap. 2.babánkat várnánk.

A kislányom elsőre sikerült 2 éve, így kicsit csalódottak voltunk.

Úgy próbálom terelni a gondolataimat, hogy minél jobban lefoglalom magam. Aztán most fogászatra járok, kozmetikus is aktuális lesz a napokban. Mindig nézem, hogy hány nap múlva lesz ez v az és nem arra próbálok gondolni, mikor teszteljek :)

A "gond"csak az, hogy holnap jön a Rossmannos csomag (pelus és ez-az+a teszt) így nehezebb lesz,mert csak ott fog motoszkálni bennem a gondolat, hogy lehet kimutatná már :)

2015. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Már maga az őrület, hogy ilyen korán tesztelsz! Még nincs értelme, úgyhogy nyugi!

Foglald le magad mással: mozi, sport, barátok és persze élvezetből hancúr, ne babacsinálási céllal! :)

2015. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4. dpo? minek tesztelsz ilyen korán? semmi értelme a 10.dpo elött
2015. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4. dpo-n minek tesztelni? Ismered a teherbe eses biologiajat?
2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Valahonnan kikukáztad a dpo szót, de a fogantatás menetével nem vagy tisztában, különben eszedbe nem jutott volna tesztelni...
2015. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de pontosan tudom, hogy mit jelent a dpo. Amúgy meg nem mindegy nektek, hogy mikor tesztelek? Nyilván volt okom tesztelni, nem csak úgy csináltam, mert nem volt jobb dolgom. Ha nem a kérdésre válaszoltok, akkor inkább ne is válaszoljatok.
2015. jún. 29. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem cseszegetesbol, hanem oszinte kivancsisagbol kerdezem, hogy miert teszteltel a dpo 4. napon?
2015. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert az 5. ciklusnapon voltunk együtt először, és az volt 14 napja mához. Gondoltam nem ártok vele, ha tesztelek egyet. Tudtam, hogy kicsi az esélye, de negatív lett úgyhogy mindegy.
2015. jún. 29. 23:50
 10/19 anonim ***** válasza:

Igy mar ertem. Ezek szerint nem volt akkor egy korai extra ovud. Sebaj, 10-en meg tesztelhetsz egy pozit. Elobb nem erdemes.

Drukk.

2015. jún. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!