Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-sokat kérdeznék: az után,...

PCO-sokat kérdeznék: az után, hogy kiderült a betegséged, mennyi időt kellett várni a picire?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki a pco-m, inzulinrezisztencia. Arra lennék kíváncsi, kinek-mennyi idő telt el, mire megfogant és meg is maradt egy pici? Mi kellett hozzá? Metformin, meforal stb. nélkül, vagy csak azzal?
2010. márc. 3. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, sajnos nem tudok érdemben válaszolni, csak meg szeretném kérdezni, hogy mik voltak a tuneteid?koszi válaszod
2010. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első vetélés után (7.héten) vizsgáltak ki, magas tesztoszteronszint, túlysúly, erősebb szőrnövekedés, és uh kimutatta a cisztákat mindkét petefészken. Nagyon sokat gondolkodom és olvasgatok és szeretném tudni, kinek-mennyit kellett küzdenie, mire babája lehetett.
2010. márc. 3. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
márciusban derült ki, júniusban már terhes voltam, 3 hónap clostylbegit, choragon tüszőrepesztésre, aztán a köv hónapban csak metformin és 1 hónap metformin után maradtam terhes...ne parázz össza fog jönni:-)szorítok
2010. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a korábbi orvosom azt mondta hogy pCOS-om van, orvost váltottam aki ezt nem támasztotta alá (minden hónapban volt rendesen peteérésem) viszont kiderült az inzulinrezisztencia, és én is túlsúlyos vagyok. Mercformin XR 500 mg-ost kellett szednem 3 hónapon keresztül 1800 kalória és 180 g szénhidrát. 1 hónapot szedtem a gyógyszert és összejött a baba. Úgyhogy az inzulinreziszencia volt egyértelműen az akadály.

2010. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem szeptemberben derült ki, a vérvételem tökéletes, "csak" a sok ciszta, túlsúly,rendszertelen mensi, rögtön kiírták a Metfogamma850-et+szedem mellé a barátcserjét, a legutolsó ciklusom már "csak" 40 napos volt ami szerintem szuper az előző 70-80napokhoz képest!

2hét múlva remélem kiderül,hogy hatásos-e a kezelés:)

neked is sok sikert!!

2010. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy év kellett hozzá. Gyógyszert nem szedtem, életmódot váltottam. (sok-sok torna+szénhidrátmentes étkezés)

32+2 hetes km

2010. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!