Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek az alábbi tünetei...

Barátnőmnek az alábbi tünetei vannak: Szurkál néha a hasa alja, gyakran szédül, meg hányingere van. Hétvégén nem kéne megjönnie neki. Vajon tényleg összejött a baba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát,a hétvége még messze van...

nekem ennyivel előtte csak a mellem fájt, meg nagyon fáradékony voltam. bár persze a tünetek jelentkezése mindenkinél más.

egyébként ezek amiket leírtál, terhestünetek is lehetnek.

ha nem jön meg, akkor teszteljetek.

2008. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jók a tünetek! De "biztosat" csak a teszt mond majd, a nemvárt mensi másnapjára ajánlom a tesztelést, reggeli első vizeletből!

Ha negatív, és még mindig nem jön meg, 5-6 nap elteltével, teszteljetek megint!

Drukkolok Nektek! Ha "erre" jársz, írd meg, hogy mi lett végül! Köszi! Vagyunk itt egy páran, akiknek reménysugár az is, ha másoknak összejön!

2008. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szóval akkor egy kicsit már reménykedhetünk a párommal. De komolyan mondom olyan rossz ez a bizonytalanság, hogy van e vagy nincs baba. Egyébként a teszt mutatna már valamit ilyenkor?
2008. szept. 3. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hétvégén lenne nem-esedékes a mensi, akkor most még 98%, hogy nem mutatna semmit a teszt! Sajna, ki kell várni! sőt, az sem ritka, ha valaki legbelül biztos benne, hogy terhes, de a teszt mégsem mutatja, csak a mensi kimaradása után 10-14 nappal... Úgyhogy türelem Nektek!

2. válaszoló

U.i.: A Clearblue-t sokan dícsérik, többen teszteltek vele a mensi előtt 1-2 nappal pozitívat! Állítólag nagyon érzékeny reagens anyag van benne, amiből következik, hogy nem olcsóbb fajta, kb 1700 ft, de inkább várjátok meg a mensi napját, és akkor a legolcsóbb teszt is ugyanolyan jó!

2008. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanilyen tuneteim voltak,igaz en mar az elso pillanattol erztem babat varok....aztan jott a mensim napja,mensiszeru gorcsokkel es semmi se tortent!teszteltem es negativ volt!de en tudtam hogy terhes vagyok,es igazam volt!de a teszt csak egy hettel kesobb lett pozitiv!!!!6 hetes kismama
2008. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!