Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a Dawn kór teszt...

Pozitív lett a Dawn kór teszt az egyik barátnőmnek. Meg fogják ismételni a tesztet vagy biztos, hogy Dawn kóros lesz a baba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy új tesztet csinálnak, ilyenkor a genetikai mintavételt szokták ajánlani, ez 99,9%-os pontossággal kimutatja, ha beteg a baba. Remélem, hogy a teszt tévedett..
2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az afp vizsgálatból jutottak erre a következtetésre, azt meg szokták ismételni. De ez nem egy megbízható módszer... én fizetős vizsgálaton nem voltam, azzal kapcsolatban nem tudok mondani semmit.


28 hetes km

2011. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A genetikai mintavétel nem fizetős, azt ingyen végzik! A fizetős vizsgálatok csupán a kockázati százalékot adják meg, sokkal pontatlanabbak, mint a mintavétel... és ha a kockázatelemzés nagy kockázatot mutat, akkor is a mintavételt javasolják...
2011. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a kombinált vagy az integrált teszt, esetleg az AFP utal a Down-kórra akkor az még "csak" egy kockázati tényező.

Viszont, ha volt magzatvíz vételen, vagy koronboholy biopszián és az mutatta kis Down-kórt, akkor az sajnos 99,99%-os eredményt ad.

2011. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
korion boholy...bocsánat! elírtam
2011. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!