Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent!

Lehetek terhes? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok,rendszeres ciklusom van 28 napos(kb. 11éve menstruálok,beállt ciklus).

Hétfőn kellett volna megjönnie de nem jött meg. Csináltam pénteken és vasárnap is tesztet negatív mind a kettő ( reggeli vizelet/25ös X-epil teszt)

Mellem feszül,testhőmérsékletem állandó 37,kicsit fel vagyok puffadva,de más tünet nincs. De ha ezek a terhesség tünetei lennének (tehát nem a szokásos menstruáció előtti mellfeszülés stb.)a tesztnek már ki kellett volna mutatnia ha várandós vagyok igaz? Mert ezeket a tüneteket is a HCG hormon termelődése váltja ki ha megfogant volna a baba.

Valakinek hasonló esetleg vagy ötlet? Elmegyek orvoshoz mindenképp de a terhességet kell első körben kizárni az orvos is erre kérdez rá elsőnek. Vagy miért késhet... :O Van olyan hogy 1x kimarad? :O



2015. júl. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nők vagyunk csak nem gépek. Bármikor alakulhat máshogyan a ciklusunk és késhet akár napokat, 1-2 hetet, de akár bármikor előfordulhat, hogy mindenfajta indok nélkül egy hónapban kimarad.

De ugye létezik spontán peteérés is, ami ha éppen mondjuk mostanában volt és abból fogant a baba, akkor simán lehet, hogy kismama vagy, de még a teszt nem mutatja.

Én a helyedben még nem rohannék az orvoshoz, mert ha teszt nem mutatja, akkor az orvos sem fog még az ég világon semmit látni, ha a következő héten sem jön meg, csinálnék még egy tesztet, ha negatív, akkor terhes biztos nem vagy és ha utána sem jön meg, akkor mennék orvoshoz.

Lehet csak simán késik, vagy most kimarad és a következő hónapban meg megjön.

2015. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Védekezünk a párommal és nem tudunk kiszakadt gumiról figyelünk erre. Persze tudom nem 100%-os biztonság. De mikor peteérésem volt +/- pár nap pont hétköznap volt kb vagyis kellett vna lennie és mi csak hétvégente vagyunk együtt,táv kapcsolat :( Ezért még sajnálnék fogamzásgátló tablettát szedni. De azért aggódom,nehogy más bajom legyen,ciszta,pajzsmirigy probléma. Egészséges vagyok,sportolok. Fájdogál a hasam néha olyan megjönne érzés,de nem tudom hova tenni. Lehet még várok akkor a héten és ha nem jön meg továbbra sem és negatív a teszt irány a doki,az egészség fontos. Köszönöm a válaszod :)
2015. júl. 5. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

terhes nem valoszinű hogy vagy mivel nem szakadt ki a gumi, és negativ a teszt,ne parázd túl, késhet is, és ki is maradhat egy hónap igen.

nekem is maradt már ki, valamint késett is két hetet, nyugi

2015. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!