Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 19. ciklusnapon vagyok, van...

A 19. ciklusnapon vagyok, van még valaki, aki hasonló időnél tart? Hogyan bírjátok a várakozást, mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Ovu tesztet használtok, hőt mértek?
2015. júl. 6. 20:45
 1/7 monyk ***** válasza:
Szia! Én is pont ott járok. Szeptemberbe lesz 2 éve, hogy próbálkozunk. Volt ovuteszt, hőgörbe, most a doki mondja mikor legyünk együtt :D Én már jól viselem a várakozást, de ez a 10 nap a legnehezebb.. Ti mióta próbálkoztok?
2015. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25. Napon vagyok,de már annyira izgulok. Nekünk ez az első hónap,hogy próbálkoztunk,de mivel pont ovukor nem voltunk együtt ,így félek,hogy nem jött össze.
2015. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a második próbálkozós hónapunk,de a múlt hónapban nem használtam ovu tesztet. Nagyon bízom benne, hogy sikerült :)
2015. júl. 6. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:
2. mikor tesztelsz?
2015. júl. 6. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! En a 17. ciklusnapon vagyok 28 az atlag:)

Nem tudom osszejon e babo de remenykedek!

Mindenkinek drukkolok

2015. júl. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

En a 18 ciklusnapon vagyok en hasznaltam ovulacios tesztet tegnap es full pozitiv lett meg most is a hajnali pisibol probaltam es ez is pozitiv persze lh teszt.nem tudom mire velni mert ciklusom 8napjatol mar volt nyulos folyasom lehet korai pete eresem volt?!de!!-4-en ereztem petefeszek szurast es fajt is a hasam es volt feher folyasom,szoval ossze vagyok kavarodva :-( lehet ketszer volt ovum? Vegul is aban remenykedem hatha sikerult.mi is jo ideje probalkozunk 2eve.

2015. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 16. napon vagyok, ez a 7. próbálkozós hónap. Én nem izgulok rajta már, mert vagy jön a babó, vagy nem :D Na meg a plusz idegeskedés se tesz jót. Én nem használok ovu tesztet, se nem mérem a hőm, csak a testem figyelem. A mensi naptáram valós eredményeket mutat, minden úgy megy nálam,mint a "nagy könyvben" :)Csak még a gyerkőc várat magára :)
2015. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!