Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles után hogy viseltétek...

Veteles után hogy viseltétek mások terhesseget Vagy a bejelentést?

Figyelt kérdés

Ket vetelesem volt tavaly, a második 4 hónapos terhesen novemberben, az nagyon megviselt. A tesom felesége soha semmit nem irt, nem kérdezett, ami nagyon rosszul esett akkoriban.

Március vegén volt egy epeholygmutetem, azóta probalkozunk, sikertelenül.

Elmúltam negyven, es aggódom. Ráadásul a menstruaciok elott nem az eddig megszokott tuneteket produkalom, hanem olyanokat, mint a terhesség elott: szédülés, emelyges. Ezért aztán nagyobb a csalódás is.

Pár napja ocsemek bejelentettek, hogy a sógornom ujra terhes (mar van egy gyerekük), 6 hetes. Es hogy remélik, minden rendben lesz a 12. hétig... Nagyon nehéz volt erre mit mondanom, zokogtam, mikor magamra maradtam.

Es egy közeli ismerős második terhessége, aki veszélyeztetett volt, de mar minden rendben... Az enyém meg 16 hetesen elment.

Nem akarok nekik rosszat, lsten bizony, csak mindig arcul csap a saját sikertelenségem.

Azt hiszem, most is meg fog jönni, es keserű vagyok.

Legalább itt leirhattam...


2015. júl. 9. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kérdező!! :)
2015. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 9. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!