Furcsa ciklus?!

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk a babával. A ciklusaim 35 naposak, legalábbis az utolsó kettő. De most a ciklusom 13.dik napján volt egy kis barna folt a bugyimon(ami nem szokott lenni) amit nem tudtam mire vélni mivel elméletileg az ovum az most kellene legyen.A barna folt előtt két nappal fájt volt a hasam,görcsölt kicsit, igaz nem tudom ennek van e valami köze ehhez. Nem használok tesztet vagy hőmérőzést. És tegnap volt egy kis krémszerű folyásom a bugyimon, de azóta semmi. Ami még furcsa hogy múlt hét óta állandóan érzek valami kis görcsszerűt vagy szurkát mindkét felől. Vagy lehet csak bebeszélem magamnak? Szerintetek honnan tudhatnám meg mikor volt pém? Vegyek ovutesztet?

2015. júl. 9. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ez lehetett ovulációs vérzés is. Nekem ovuláció elötti napon már nagyon feszül alul másnapra elmúlik és akkor hőgörbe szerint is stimmel. Egyszer volt ovus vérzésem is regggel egy pici vérfolt volt a wc papíron. Én Innen tudom hogy megvolt. A hőmérőzés olcsóbb mint az ovuteszt de van neten is olcsó ovuteszt A fastest.hu-t ajánlom.
2015. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!