Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 évesen késő már gyereket...

35 évesen késő már gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Nemsokára 35 leszek. Sosem akartam gyereket, nem tartottam szükségesnek, most mégis meggondoltam magam. Lakás, kocsi, jó munkahely. Az anyagiak biztosítva vannak, szóval miért is ne vágjak bele? De a korom aggaszt. Az apajelölt 37 éves. A gyereket egyedül nevelném, az én vezetéknevemet viselné, az apa dolga csak a nemzés, semmi más kötelezettsége nem lenne. Szerintetek öreg vagyok már ehhez? Jobb ötlet lenne a nevelőszülőség, örökbefogadás?

2015. júl. 12. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Ennek semmi értelme, már bocs és nem a korod miatt.


Egy gyerek nem játékszer. Nem úgy működik, hogy "megcsinálom magamnak" és jól van.


Ha valóban gyereket szeretnél, a gyereket is szeretnéd annyira, hogy jót akarj neki, értsd: ne ítéld eleve csonka családra!

2015. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha kamu kerdest irsz ki, akkor ugyelj arra, hogy ne szedj ossze egyszerre minden olyan dolgot egyetlen kerdesbe, amirol tudod, hogy ugranak az emberek.


Eleg lett volna az, hogy 35 evesen oregnek erzed magad, es hogy egyedul nevelned.


Ettol az 'apa dolga csak a nemzes' felmondattol mar kibukik, hogy kamu.


De kezdetnek nem rossz. Probalj meg feltenni egy ujabb kerdest, hogy pl. nem akarsz fogamzasgatlot szedni, a ferjed nem huz gumit, igy evente szulsz, de nagyon jo neveloszulokhoz kerulnek a gyerekek, igy vegulis mindenki boldog. De vigyazz, nehogy kideruljon, hogy kamu!


Tovabbi kellemes vakaciot.

2015. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő 35 évesen szülni. Én majdnem 36 voltiam amikor az első kislányom született, és 38 múltam, amikor a 2. Így adta az élet. Mondjuk nekem szerencsére szeretet teljes párkapcsolat, odaadó apuka is lett a gyermekek mellé. Neked, meg ha jól értelmezem, akkor csak egy "donor" adatott. Biztos jó lesz nektek így?
2015. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
35 évesen vagy a legjobb korban. 45 lettem márciusban, de nem érzem azt, hogy megbántam a 7 éves fiamat. Bár így nehéz megmondani, hogy nem ismerem a többi körülményt. Szóval a válasz nem.
2015. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kösz, utolsó. Majd ha nagyon unatkozok kiírok egy ilyen kérdést, de egyenlőre jobban foglalkoztat az amit fent leírtam. Egyébként én csak összefoglaltam a dolgokat, ha meg nem írtam volna bele a fenti kérdésbe ezeket és később írom akkor meg azért lettem volna leteremtve.
2015. júl. 12. 17:17
 6/28 A kérdező kommentje:
Bocs 5/2-esnek szántam.
2015. júl. 12. 17:18
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó vagyok.. 35 évesen nagyban nem vagy középkorú. Ha középkorú leszel, akkor érdemes aggódni. Semmi baj nincs. kezdj bele, legjobb kor.
2015. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
51%

Te egy fejletlen lény vagy, "kislányom"!

A gyereknek anyára, apára egyaránt szüksége van!

Önző, aki csak önmagáért akar gyereket.

Inkább vegyél egy játék macit, az való neked!!

2015. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, es mindig vannak, akik kepesek komolyan valaszolni egy trollnak...
2015. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, öreg vagy 35 évesen. Áss egy gödröt, feküdj bele és várd a Kaszást! Issstenem...


Egyébként még ahhoz sem vagy öreg, h legyen egy normális párkapcsolatod és abba vállalj gyereket.

2015. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!