Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek őrültség egy...

Szerintetek őrültség egy hònap párkapcsolat után gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A parom 34 én 22. Fèl ève ismerjük egymàst a kapcsolatunk elejetol egyutt elunk. Mindketten nagyon szeretnenk mar babat. A parom rendesen benne is van a korban. Sztetek?

2015. márc. 10. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Hú, hát nehéz kérdés, de én még várnék egy kicsit.
2015. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őrültség. Sokszor évek alatt sem ismerik ki egymást rendesen a párok.
2015. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

most 1 hónap vagy fél év? mondjuk nem mindegy, bár mindkettő kevés. és miért van benne a korban 34 évesen? pláne egy férfi???

én se pár hét/hónap után nem vállalnék gyereket se 22 évesen. mióta dolgozol? és hogy állsz anyagilag? mert 1 hónap után azért azt is számításba kell venni, hogy egyedül boldogulnál-e ha úgy alakul? hisz sok sok éves párkapcsolatot is próbára tesz egy baba, nehogy egy olyat ahol nem is ismerik még egymást

2015. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
fél éve ismerjuk egymast de mint par csak egy honapja vagyubk egyutt. Anyagiakkal nincs gond en is dolgozom 18 eves korom ota. Biztos hatterunk meg van hitel mentes hazban elunk a parommal. En bele vagnek nekem ő almaim ferfija mindent megtestesit amit eddig kerestem o is szeretne mar nagyon. Csak kivancsi vagyok ti mit gondoltok :)
2015. márc. 10. 21:04
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Őrültség! Mondom ezt úgy, hogy mi a párommal 3 év utàn vállaltuk az elsőt! 5 év után a másodikat. Azért ez sem olyan hosszú idő.
2015. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy hülyeség, 1 hónap az még durván a "randizgatós rózsaszín ködös" időszak (még akkor is, ha együtt laktok).
2015. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
5-ös vagyok! Igen ez még az a lila ködös időszak (ami nagyon jó), csak hagyjatok még időt magatoknak/kettőtöknek, mert ha születne egy baba jó ideig nem lennétek "együtt", úgy ahogy eddig...és nem tudni milyen hatással lenne a kapcsolatotokra.
2015. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van gyerekem és látom, hogy milyen problémákat hoz felszínre, biztos nem vállalnék gyereket 1 hónap után. Nekünk 9 év után lett babánk, tehát mondhatom, hogy kiismertük egymást az évek alatt, de mégis megviselődött kissé a kapcsolatunk.
2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, őrültség. szerinted miért várnak évekig mások? és még úgyis rengeteg a válàs. nagyon fiatal vagy még, szerintem gondolkodásban is ha ilyen egyaltalan megfordul a fejedben. még éljél, dolgozzal, gyujts tapasztalatot, majd ha mar 2-3 eve egyutt eltek terjetek vissza a dologra. a parod 34 eves de nincs még csaladja...ennek.is oka lehet nem gondolod?? ki kellene deriteni miert nem ment hozza senki, nem.biztos hogy az o hibajabol nem talalt még par.de te most legyel esznel es ezt deritsd ki, hogy milyen o egy kapcsolatban hosszu tavon.
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez tényleg őrültség. Legalább az első hullámvölgyet várjátok meg, hogy abból mennyire tudtok kimászni. Ha végképp nem bírtok magatokkal. De inkább pár év kellene egy baba előtt.
2015. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!