Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, jelenleg a...

Babát szeretnénk, jelenleg a 8. dpo-n vagyok. Has lüktetés?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy-két napja iszonyúan lüktet a hasam, benne a hasi aorta, fekve megmozgatja az egészet (mondjuk ez köszönhető a rajta lévő feleslegnek is :D), de ülve, is érzem, nem is kell nagyon figyelnem rá). Egyebeket is érzek, de nem akarok bebeszélőset játszani, viszont ez a lüktetés feltűnő, és nem tudom mire vélni. Valaki tapasztalt már ilyet? Nagyon elvetemült dolog volna azt hinnem, hogy a méhnyálkahártya erősebb vérellátása kezdődött meg? Köszi, ha írtok!

#teherbeesés #méh #aorta #lüktető has
2015. júl. 13. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia nekem már többször is volt ilyen de nem csak menszesz közeledtével. Ez nem utal terhességre.
2015. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én azért akadtam fenn rajta, mert egyébként nem szoktam érezni, csak az előző terhességemnél éreztem, azt viszont nem tudom, hogy anno mikortól. Továbbra is várom a véleményeket, tapasztalatokat!

2015. júl. 13. 15:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Vegre, mar azt hittem, en vagyok selejtes.. :) honapokig kerestem erre a kerdesemre a valaszt :) Nekem is elöfordult mar többször is, több ciklusban is, de csak napokig, aztan elmulik, es eddig nem volt baba, ugyhogy nekem nem attol. Rendesen mozgott nekem is a pocakom, mint amikor a baba rugdos belül, meg le is videoztam, mert annyire vicces volt :) Akkor ezek szerint ez nem koros... legalabbis remelem :) szoval a kerdesedre az en valaszom, hogy nalam ez nem jelentett eddig babat, de akarkinek meseltem, mindenki tagra nyilt szemekkel nezett ram, hogy miröl beszelek ...
2015. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Elég érdekes látvány na meg érzés!! Először én is azt hittem van valami köze de semmmi mert más időben is jelentkezett már. Furi és vicces!! :-D Nem hiszem hogy kóros lenne.
2015. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem az is idöbe telt, mire felismertem, hogy ez valoszinu egy er lüktetese.. addigra mar mindenfelet gondoltam... jot es rosszat is :) de most hogy irjatok, megnyugodtam :)
2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor csak azért erősödött volna fel nálam, mert tudat alatt (és persze felett is) vágyom már a babára, és így viccel meg a testem? Áhh, őrjítőek ezek a napok. Azért drukkoljatok, ha van rá egy kis időtök! ;-)

2015. júl. 13. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
En nagyon drukkolok, de szerintem ez egyaltalan nem függ össze a babaval, sem azzal, hogy nagyon vagysz ra.. :) de ettöl függetlenül tenyleg nagyon drukkolok!!!!
2015. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elvileg en is lehetek a 8. dpon, ha hihetek a mensi alatti pozi ovutesztnek :)
2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
(-as, neked is nagyon szorítok! Majd beszéljük meg, kivel mi lett!
2015. júl. 13. 22:42
 10/17 A kérdező kommentje:
Az előzőben Kedves 8-as akart lenni! :)
2015. júl. 13. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!