Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, jelenleg a...

Babát szeretnénk, jelenleg a 8. dpo-n vagyok. Has lüktetés?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy-két napja iszonyúan lüktet a hasam, benne a hasi aorta, fekve megmozgatja az egészet (mondjuk ez köszönhető a rajta lévő feleslegnek is :D), de ülve, is érzem, nem is kell nagyon figyelnem rá). Egyebeket is érzek, de nem akarok bebeszélőset játszani, viszont ez a lüktetés feltűnő, és nem tudom mire vélni. Valaki tapasztalt már ilyet? Nagyon elvetemült dolog volna azt hinnem, hogy a méhnyálkahártya erősebb vérellátása kezdődött meg? Köszi, ha írtok!

#teherbeesés #méh #aorta #lüktető has
2015. júl. 13. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok drukkolok neked hogy teljesüljön a vágyad. Mi már 9 hónapja várjuk a tesót. Amúgy én is itt járok majd írd meg hogy végül baba lette-e? :-)
2015. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

3, 5, 7, 8-as vagyok :)


Irok majd, mi lett :) Drukkolok mindenkinek!!!!!

2015. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok a 8. napon :) szurkolok nektek ;)
2015. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lányok, egész szépen összejöttünk! Én is mindenkinek kívánom a két csíkot, és majd konzultáljunk! :) Amúgy éreztek valamit, ami más, mint egyébként?
2015. júl. 14. 10:46
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nekem ovu után pár napig volt olyan mindjárt megjön érzés, puffadás, hasfeszülés, de ez szombaton elmúlt. Amúgy minden olyan, mint eddig volt :) Majd hétfő fele minden kiderül :D
2015. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ma déltől émelyegni kezdtem, kicsit szédülök is. Gyomorrontásom nem lehet, az máshogyan jött volna ki. Benyeltem valami vírust? Vagy a várva várt kis jövevény? Szerintetek tényleg lehet pszichésen generálni akár ilyen tünetet is? Én annyira kétlem.
2015. júl. 14. 14:48
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia kerdezö! Sajnos lehet pszichesen... en vagyok ra a pelda, rengetegszer gondoltam mar, hogy most tuti sikerült, es a tesztek negativak voltak, es meg is jött rendesen... tudom, hogy nem szabadna ragörcsölni, de olyan nehez nem erre gondolni. Ha egy nö gyermeket szeretne, es föleg, ha mar jo ideje nem sikerül, akkor bizony be lehet kattanni rendesen :) 8as voltam :)
2015. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!