Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-em van, 3 clostil kúrán...

Pcos-em van, 3 clostil kúrán vagyok túl, sajnos sikertelenül! A dokim laporoszkópiát szeretne, én pedig nem tudom! Mit tudni róla?

Figyelt kérdés
égyszi aki tud,pozitívat negatívat,az írjon!
2008. szept. 3. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja, az elozo hozzaszolonak: nincs PCO-m szoval nem vegleges, a hajlamban sajnos igazad van! Viszont szerintem abszolut nem a nőgyógyasznak kell kezelnie, hanem az endokrinológusnak!
2008. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sziasztok!5-ös válaszoló,mikor megnéztem az oldalat amit bemásoltál,sírtam!pláne a végén!!de mostmár legalább sokkal pozitívabban látom a dolgokat!addig megyek amíg nem találok egy olyan endokrinológust,aki nem segít!!annyira örülök hogy írtatok,mert látom van remény anélkül is hogy teljesen teletömnének hormonokkal!azt hiszem nincs szó arra,mennyire hálás vagyok minden válaszolónak!köszönöm!!!puszi
2008. szept. 5. 11:27
 13/14 anonim ***** válasza:

szió! az otodik valaszadó vagyok, ha van valami hír, vagy bármi kérdés, dobj egy privit bátran!

és ne add fel!

2008. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én is örülök, hogy látsz reményt! kell is, mert remény VAN! Ne hunyd be a szemed előtte!

sok sikert a babához, szívből kívánom!

2008. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!