Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedvenc kérdésetek ki lát...

Kedvenc kérdésetek ki lát második csíkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom mindenki utálja és imádja is egyben az ilyen kérdéseket, időn túli iszonyat halvány a képen, de élőben egyből kiszúrtam, 5perc után elraktam majd később ránéztem és meglepődtem. Tudom butaság nézegetni időn túl... amúgy medi-lab teszt volt ami tudtommal nem túl megbízható. Színe is van nem szürke csík. Mindenképp csinálok még a héten, sajnos nemrég vesztettem el ikreket, és most ugyan úgy fáj a bal petefészkem mint mikor múltkor terhes voltam. Késik a menzeszem is, de mivel missed ab műtétem volt így késhet. Mensi előtt teljes alhasam szokott fájni és csak aznap vagy előtte levő nap. Ezért fura és gondolok terhességre, na meg nagyon szeretnénk babát.


Szóval ti láttok még egy halványat? Volt valaki akinek időn túl is igaza volt a tesztnek? Missed ab után változhat a mensi előtti hasfájás?

[link]


[link]



2015. júl. 13. 15:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bele bizony :D Ha végeztél a dokinál irj majd. Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit mond !! Kitartás!
2015. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi péntek reggel megyek :)
2015. júl. 21. 18:45
 23/26 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2015. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed, de sajnos a doki nem látott babát, szerinte két héten belül meg kell jöjjön... szerdán telik le ez a két hét ami már a 8. hetem a missed ab után... így jövőhéten megint irány a doki...
2015. aug. 1. 13:21
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan már az aggódó kismama kérdéseket fürkészed majd !! Kivanok jó egészséget és mielőbbi kisbabát!!!
2015. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, bízunk a legjobbakban :)
2015. aug. 2. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!