Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedvenc kérdésetek ki lát...

Kedvenc kérdésetek ki lát második csíkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom mindenki utálja és imádja is egyben az ilyen kérdéseket, időn túli iszonyat halvány a képen, de élőben egyből kiszúrtam, 5perc után elraktam majd később ránéztem és meglepődtem. Tudom butaság nézegetni időn túl... amúgy medi-lab teszt volt ami tudtommal nem túl megbízható. Színe is van nem szürke csík. Mindenképp csinálok még a héten, sajnos nemrég vesztettem el ikreket, és most ugyan úgy fáj a bal petefészkem mint mikor múltkor terhes voltam. Késik a menzeszem is, de mivel missed ab műtétem volt így késhet. Mensi előtt teljes alhasam szokott fájni és csak aznap vagy előtte levő nap. Ezért fura és gondolok terhességre, na meg nagyon szeretnénk babát.


Szóval ti láttok még egy halványat? Volt valaki akinek időn túl is igaza volt a tesztnek? Missed ab után változhat a mensi előtti hasfájás?

[link]


[link]



2015. júl. 13. 15:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


A héten csináltam már napközben is azok hómezők voltak, vagy ha nagyon néztem láttam valamit... x-epil tesztek voltak, ez predictor early, nem olvastam róla jókat, bár ez érzékenyebb teszt, reggeli elsőből ilyen lett élőbe jobban látszik párom is látja.


Ha összeadom a testi érzésekkel, akár baba is lehet :) Hétfőn tesztelek még egyet akkor kiderül :)

2015. júl. 17. 07:09
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első tesztemen csak én láttam a második csíkot, a második teszt ilyen halvány lett, mint Nektek az utóbbi, aztán teszteltem még egyet napokkal később, ott már a teszt csík erősebb volt, mint a kontroll. A tesztek előtt spontán vetélésem volt. Azert irtam le, mert szerintem jo esellyel osszejohetett Nektek is! Nagyon nagyon szurkolok Nektek ! Mindenképp jelentkezz majd!
2015. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok, én is látom!
2015. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot :) Egyenlőre még mindig a bal petefészkem érzem kávéktól enyhe émelygés egész délelőtt és enyhe barnázás, maszatolás, halvány rózsaszín maszat néha. Remélem minden ok és nem lesz baj. Holnap reggel tesztelek.
2015. júl. 18. 17:54
 15/26 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív, de még mindig csak a wcpapíron találok rózsaszín folyást... Igaz pénteken a 15ös teszt lett halvány pozi ez meg 25ös. Lehet, hogy vetélésem után megéreztem, hogy alakul valam(k)i, de mégse maradt meg :/ a mensim egyébként sose kezdődött rózsaszín folyással... Na de majd legközelebb... Csak ne lenne ilyen hányingerem :(
2015. júl. 19. 06:08
 16/26 A kérdező kommentje:

Kicsit még reménykedek, hisz úgy fáj mint mikor terhes voltam...a rózsaszín folyás kicsit csökkent mára, tegnap reggel együtt voltunk a párommal lehet az okozta ezt a tünetet. Ma hajnalban erős émelygés/hányinger fogott el nem tudtam tőle aludni, mintha másnapos lettem volna. Később még nézegettem a tesztet és mintha láttam volna valamit.


Érdekelne lehetséges e az, hogy ha 7-én voltunk együtt ahoz képest pénteken 10es érzékenységű teszt halvány pozit mutatott, most vasárnap a 25ös szinte full negatív...2nap telt el a 10es és 25ös teszt közt...talán még a 25ös egyáltalán nem mutatja?


Rendeltem most vaterás tesztet...amig nem jön meg addig van remény, pénteken meg megyek dokihoz, mert ha nincs is baba valami nagyon nem jó :S

2015. júl. 19. 18:45
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia egy korábbi drukkered vagyok :) Amíg nem jon meg,fel ne add! Nekem két azonos érzékenységű teszt sem ugyan azt mutatta. Talán próbáld meg a clear blue digitális tesztjét. Az egyértelműen jelzi plusz kiírja, mennyi idős lehet a babó. ..de ha orvoshoz mész, az a tuti! Remélem semmi gond nem lesz! Mindenképpen jelentkezz, továbbra is drukkolok!
2015. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm és jelentkezem :)
2015. júl. 20. 05:10
 19/26 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra is rózsaszínezek, 10es érzékenységű teszten is csak épphogy van valami halványság, így lehet elindult valami amit lehet hogy az előző vetélés miatt hamar érzékeltem, de sajna még nem áll készen rá a testem.. na meg ez a nagy meleg is... ááá na majd legközelebb :)
2015. júl. 20. 10:42
 20/26 A kérdező kommentje:
Ha ez a mensim akart lenni elég furán működik... már nincs rózsaszín folyás..legalábbis most és a hasam se fáj szinte elmúlt O.o Na pénteken megyek dokihoz, hátha okosabb leszek. Szombat óta tart, ebből csak ma délelőtt volt bővebb mennyiségű halvány rózsaszín cucc most meg semmi.. lányok... ebbe bele lehet bolondulni xD
2015. júl. 20. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!