Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt átélni a pozitiv...

Milyen volt átélni a pozitiv tehessegi tesztet annak aki nem akart volna gyereket?

Figyelt kérdés
Milyen érzések voltak benned? Van olyan aki az abortusz mellett döntött? És olyan van itt közöttetek aki a terhességet félt elmondani szüleinek? Hogy sikerült tudatni Velük? Minden ezzel kapcsolatos sztori érdekelne. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2015. júl. 14. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Unatkozz máshol. Valószínűleg a tinikről akarsz ilyen sztorit hallani. Ird be a google-be hogy terhes vagyok pl 15,16,17 évesen. Aztán keresd meg amelyik tetszik
2015. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

19 éves voltam, még otthon laktam anyuval, de a párom is szinte ott lakott. Teljesen ledöbbentem, megijedtem, aztán hihetetlenül örültem az egésznek. A párom már nem, holott ő 28 volt akkor. Félt a kötelezettségtől, mindentől. Elmondani nem féltem, felnőtt voltam már mitől féljek. Mindenki le akart beszélni, de nem sikerült. Megtartottam, úgy voltam vele, még ha egyedül is kell de vállalom.

Külön költöztünk, egy család vagyunk ennek 5 éve. A kistesó tavaly született, az egyetemet elvégeztem. Nem gátolt semmiben a gyerek, sőt.

2015. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első, szerintem inkább te unatkozz máshol. Kedves kérdező! Tetszik a kérdésed, hiszen ebben a témakörben leginkább "jajj ugye ti is látjátok azt a 2. csíkot" jellegű kérdések szoktak lenni. Te egy kicsit más szögből közelíted meg a témát. Én 5 éve vagyok kapcsolatban és fogalmam sincs hogyan reagálnék ebben az esetben. A legnehezebb pedig az lenne, hogyan mondjam el a szüleimnek. Pedig jóval 20 felett vagyok, és nem is velük élek.
2015. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.! En büszke vagyok rad, hogy a szívedre hallgattal, es megtartottad a csoppseget, es nem hatraltal meg. Keves ilyen van, példaértékű.:) Gratulalok a picikhez!!

3.! En sem ertem miert kell egybol kotekednie valakinek, ha valami nem tetszik. Szerintem teljesen normalis kerdest tettem fel. De ne is torodjunk az első valaszoloval. Igen, sokaknak a szülők okozzak a legtobb gubancot. Nehez lehet olyankor a szemukbe nézni. Gratulalok az 5 evhez! :)

2015. júl. 14. 12:57
 5/10 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én 18 éves vagyok és 2 hete volt abortuszom és nem vagyok rá büszke de muszáj volt elvetetnem mert még iskolába járok... Amikor megtudtam hogy terhes vagyok nagyon féltem elmondani a szüleimnek a barátommal csináltam meg a terhességi tesztet utána 2 nappal újat csináltam és utána mondtam el szüleimnek, kiakadtak de rögtön próbáltuk megoldani ezt a helyzetet. Mindenbe segítettek amibe csak tudtak!

2015. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

21 éves voltam. Nem terveztük a babát (fogamzásgátlót szedtem) de 1 hetet késett párom is mondta h már teszteljek végre. (ő külföldön dolgozott) és pozitív lett... Pár órát sírtam, kétségbeestem :(

El mondtam neki ő el akarta vetetni mert h ő ehhez túl fiatal. Én sem tudtam mit csináljak, meg kérdeztem anyumat családtagjaimat és ők örültek neki. Szóval meg tartottam. Ez volt 2 éve. Apuka eddig kb 2x látta. De már 1 éve van egy párom aki sajátjaként szereti :)

Szóval röviden ennyi az én kis történetem. :)

Az eleje nehéz volt, de hálát adok az égnek hogy így alakult és nem hallgattam rá.

2015. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: Remelem nem gyötör a bűntudat, es fájdalmas reszen mar tul vagy. Ilyen fiatalon, talan ez volt a legmegfelelőbb megoldas. Viszont sajnalom hogy ennek meg kellett történnie. Minden jot a továbbiakban!:)

6: Ez annyira aranyos tortenet. De az iagazi apuka szegyellheti magat amiert megfutamodott a feladat elol. De a lenyeg hogy boldog vagy/vagytok.:) Gratulalok a kis családhoz, es sok boldogsagot!

2015. aug. 1. 01:22
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, a lényeg, hogy jól alakultak a dolgok. És az akkori párod képes volt ez miatt elhagyni, vagy amúgy is szétmentetek volna?
2015. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ez miatt mentünk szét, mihelyst meg tudta h babát várok :(

De talán jobb is így... A mostani párommal nagyon jól megvagyunk, talán jobbat se kívánhatnék :)

Exemre meg azért nem haragszom (már) mert a legszebb ajándékot adta nekem a lányomat ♡

2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen estem teherbe, vagy a szeretőmtől, vagy a barátomtól. A gyereket nem tartom meg. (Fogamzásgátlót szedtem, de az antibiotikum bezavart...)

Az első pozitív tesztnél káromkodtam egy laza 20 percet, majd lementem még egy tesztért. Végül magánorvoshoz rohantam, hogy azonnal szedje ki belőlem. Családsegítő, 30 ropi és most várok mikor kapok időpontot az abortuszra. Nem tartanám meg, bármi történhetne. Nem tartanám meg, mondhatnak akármekkora gyilkosnak. Új munkahely, szar párkapcsolat, családi tragédiákkal tűzdelt az elmúlt évem, nem hiányzik még egy probléma, ami 9 hónap múlva még nagyobb problémaként kijön belőlem...

Anyámnak elmondtam, a lehetséges apajelölteknek nem fogom... Majd "elutazok" pár napra, anyu falaz, amíg kórházban leszek.

2016. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!