Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Piroska és a farkas kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy tényleg pozitív?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap ( nem) kéne megjönnie. Kora reggel csináltam egy tesztet, amig kezet mostam, semmi nem történt, visszajöttem a szobába, és visszaaludtam. Mikor kb 1-2 ora múlva újra kimentem, pozitív volt a teszt... Facelle , egyébként. Holnap reggel újra csinálok egyet, és kivárom az eredményt, de érdekelne, hogy vajon szerintetek reménykedhetek, hogy ma nem csak azért lett pozitív, mert túl sokat vártam?
2015. jún. 20. 12:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nekem sosem lett egy ott hagyott teszt sem pozitiv,amikor nem voltam babas!

Raadasul a facelle egy jó teszt is.

Gratulalok szerintem kisbabát vársz,attól lett 2csikos az a teszt:-)

2015. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Facelléről nem tudok nyilatkozni, de nekem már volt időntúli szép pozi tesztem, pedig nem voltam babás... És úgy is volt már időntúli, hogy terhes voltam. Szóval reménykedhetsz, de ne vedd tutira, csak ha időn belül jön ki.

Szorítok!

2015. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ott hagyot tesztem szep pozitiv idontul nem is egyszer!baba persze nem volt!
2015. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Azt vedd pozitívnak, ami időn belül kijön! Nem hiába van ráírva az időkorlát!
2015. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! holnap kivárom az 5 percet, annyi van a papíron, ma kb fél perc után kijöttem. Még sosem jártam így, azért kezdtem el reménykedni. Ez az első clostis honapom egyébként.
2015. jún. 20. 12:58
 6/28 anonim ***** válasza:

Ennyire a terhesség elején nem fog rögtön leugrani a második csík az első percben. Én 29. a ciklusnapon teszteltem, 25-ös Facellel (vizeletsugaras) guvadt a szemem rendesen, öt percen belül csak nagyon halvány második csík látszott és ahogy tisztult ki, úgy erősödött. Két nap múlva újra teszteltem, akkor már hamarabb előjött és erősödött is. Nekem eddig ha nem volt baba, időn túl is hómező maradt a teszt.Szóval szerintem lesz ott valaki! :)

9+1 hkm

2015. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem tobb fele teszt lett halvany de azonnali jol lathato pozitiv. Ne pont olyan eros mint a kontroll de majdnem. Es ures a mehem...semmi...en megkerdojelezem a teszt gyartokat lehet csak uzletpolitika hogy akkor.meg meg meg vegyenek a nok tesztet...a doki is ezt momdta. Maskor ha ilyen egyertelmu tesztem volt ott volt a baba..most meg egyre tobb helyen olvasom a folyamatos alpozitiv eredmenyeket...hat remeljuk te szerencsesebb leszel es tenyleg baba lesz
2015. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nekem időn túl lett pozi és már a 13. hétben járok, 2 barátnőmnek szintén így volt!
2015. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
EZ bármit jelenthet. A Facelle nagyon érzékeny teszt, annak ellenére, hogy 25-ös. Ha egyáltalán nincs baba, akkor persze ez sem lesz pozitív időn túl sem, de nekem mutatott ki csak kémiai terhességet akkor, amikor más teszt negatív volt. Ha erős pozitív lett időn túl, az azért biztató. Kíváncsi vagyok a holnapira.
2015. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát még én... :) de csak X- epil van itthon, remélem, az megbízhato.
2015. jún. 20. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!