Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 19. dpo-n a teszt negatív...

Ha a 19. dpo-n a teszt negatív lesz, akkor már biztos, hogy nincs baba, ugye?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vérvétel biztos.
2015. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Lehet később volt a pé.
2015. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Peteérés soron kívül is bekövetkezhet, tehát tényleg csak a vérvétel a biztos.
2015. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tehát, ha holnap reggel tesztelek, és a teszt negatív lesz, az még nem száz szálalék, hogy nem vagyok terhes?
2015. júl. 16. 09:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van olyan, akinek sose mutatja ki... Ritka, de van. MOndom, a biztos csak a vérvétel.
2015. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem jön meg és továbbra is negatív a teszt, menj el vérvételre. Veszteni valód nincs, legalább tudod, hogy mi a helyzet!


Drukkolok!

2015. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy volt valami mensi jellegű izém, ami 28 napra jött, mint mindig. Vasárnap kezdődött, de annyira kevés és más jellegű volt, mint szokott, hogy ez miatt gondoltam esetleges terhességre. ma reggelre elmúlt, de a négy nap alatt összeségébe 6 darab tisztasági betétet használtam el, csak azért ennyit, mert éjszakára nem is kellett. Nem terveztünk babát, mert mind ketten negyven felett vagyunk, de ha esetleg jönne, nem lenne baj :D

Ellenben semmi egyéb tünetem nincsen...

2015. júl. 16. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz bármit is mondani. Lehet hormonzavar is, de fenn állhat terhesség is. Bármi lehet szerintem.

Én a helyedben kérnék időpontot dokihoz és elmennék vérvételre.

2015. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, már hívtam az orvosomat. Szerdán tud fogadni, de ő is azt mondta teszteljek egyet reggel. Tudnátok ajánlani olyan teszte, ami ebben a korai időszakban biztosat (biztosabbat) tud mutatni?
2015. júl. 16. 11:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Clearblue. digitálisat. Igaz nem olcsó de szerintem a legmegbízhatóbb
2015. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!