Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerinetetek?

Terhes vagyok szerinetetek?

Figyelt kérdés
Szombaton kellene megjonnie de mult penteken volt egy kis veres valadek a wc papiron pisi utan azota faj a derekam, olyan erzesem van mintha megjonne, alhasi fajdalom, gyakran jarok pisilni, valamikor jol erzem magam valamikor nem es tegnap meg ma mar van barna kicsit buzos folyas is ami valamikor veres valadek is volt, de csinaltam egy tesztet tegnap, de negativ lett. Segitsetek nekem nagyon aggodom
2015. júl. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2015. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai volt a tesztelés, ha szombaton kéne megjönnie. Ráadaásul tele vagy menstruációs tünetekkel! Várd meg a szombatot, szerintem meg fog jönni, vagy lehet hogy előbb is, mert már vér is van. Ha nem jönne meg "rendesen", akkor vasárnap tesztelj.
2015. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseriteni, mert ebböl barmi lehet, de nekem hasonlo volt nemreg, a 7. dpon veres valadek, majd nehany nappal kesöbb ugyanez a folyasszerü, ami erös verszagu volt, de nem teljesen verzes volt, inkabb rozsaszines nyak. Volt extra halvany pozi tesztem is, de vegül megjött. Drukkolok, hogy neked ne ez legyen, ha babat terveztek!
2015. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen, a teszt korai volt
2015. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat varok szombatig:-)
2015. júl. 17. 03:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2015. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!