Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztelők, tudtok erről...

Ovutesztelők, tudtok erről valami konkrétat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a ciklus melyik részében lehet még magasabb az lh szint. Babát szeretnénk egy éve, de eddig még nem jött össze, illetve novemberben volt egy terhességem, ami vetéléssel végződött. Most rendeletem a neten lh tesztet. Ciklusom 11. napján vagyok, a 9.en csináltam egy ovutesztet, ami majdnem pozitív. A tegnapi halványabb, a mai méghalványabb. Elég furcsa lenne ha 9. nap előtt lenne ovum, mert az átlagnál mindig hosszabb a ciklusom, 30-32, de 28-nál sosem volt rövidebb. Szóval, ha nem ovu miatt, akkor mi miatt lehetett még magas az lh szint? Azt tudom, hogy mindig van a szervezetben, arra vagyok kiváncsi, hogy mitől növekszik és csökken a szintje. Valakinek tapasztalata, véleménye?

2015. júl. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendszerint 8.nap van ovum. És 28 naposak a ciklusaim. Ovu teszt szerint. De volt már 5.napon is. Szval van korai ovu.
2015. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes info. Én azért gondoltam, hogy ilyen nem nagyon lehet, mert elvileg a következő mensi előtt 14 nappal van ovu. Köszönöm a válaszod!
2015. júl. 16. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj végig a hónapban és meglátod, h mi lesz. Lehet h extra hosszú a luteális szakaszod, ez is lehet a baj.
2015. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy készülök, hogy végig tesztelek, plusz hőmérőzök is. Nem pont a babaprojekt miatt, hanem készülök elmenni endokrinológushoz, és gondoltam felkészülve keresem meg. A babatervezés miatt nem nézegetném, mert a mensik közötti időszakba 2-3 naponta úgyis együtt vagyunk :D
2015. júl. 16. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 27-28 napos ciklusaim vannak, elözö honapban viszont a 21. napon volt ovum, igy hosszabb lett a ciklusom. Most ebben a honapban a 6. ciklusnapon is poziszerü volt az lh, azt hittem ovu lesz, le is ment a höm, de csak lassan emelkedett, viszont a 12. napon egyertelmüen pozi lett az ovuteszt, igy azt gondolom, hogy inkabb azutan lett ovum. Azota feljebb is ment a höm. Az,hogy mitöl volt a 6. ciklusnapon poziszerü a teszt, nem tudom, valoszinü nekem tul erzekeny a teszt. 10-es erzekenysegü ovutesztet vettem, es mindig van rajta csik, a 12. napon a tesztcsik sokkal erösebb volt a kontrollcsiknal, ezert azt gondolom pozinak. Neked milyen erössegü az ovuteszted? Folytasd egyebkent tovabb a tesztelest, nekem az este 5-8 közötti teszteles valt be, es meglatod, hogy mit mutat. A höböl ugyis kiderül, hogy mikor van ovud. SOk sikert a babahoz!!!
2015. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az én tesztem 25-ös. Én úgy döntöttem reggel és este is tesztelek, tudom, hogy este ajánlatos, de nem bírom egy óránál tovább, hogy ne igyak, főleg ebben a melegben, így a reggeli mégiscsak koncentráltabb. És a tesztek is, bár nem sokkal, de halványabbak este, mint reggel(mondjuk nem is szomjaztatom magam).
2015. júl. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!