Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13,14,15 dpo ugyanolyan...

13,14,15 dpo ugyanolyan halvany teszt bajt jelent?

Figyelt kérdés
Egyforma azonnal latszodo halvany tesztjeim vannak a hom magas reggel is es napkozben is de nem akar erosodni a masodik csik. Biztos bajt jelent ugye?

2015. júl. 17. 17:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A regi tesztjeim ezzel igy erosodtek naprol napra kb:


[link]

2015. júl. 18. 06:51
 12/24 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as valaszolo ennel azert erosebb tesztjeid voltak nem?
2015. júl. 18. 06:52
 13/24 anonim ***** válasza:

Megpróbálom linkelni. Ennél talán egy minimálisan lett csak erősebb a második és harmadik. Tovább nem nézegettem tesztekkel :)

[link]

2015. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Hat nem tudom az enyem milyen oszinte leszek..

Szerintem nincs baba bar a hom eshetne mar valamit.

Amugy az orvos mit mondott miert volt csak halvany a teszted? Erosodnie kellett volna nem?

2015. júl. 18. 10:34
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt, nem akartam magam beleélni. Amikor doki megnézett először csak szabályos petezsákot látott és embrió sejthető. Másfél hét múlva kellett vissza mennem. Akkor már crl 8 mm, szívhang. Ekkor 6-7 hetesnek írta. A halványra nem mondott semmit, de mivel a terhesség megállapítotható volt nem is nagyon foglalkoztam vele :) Biztosat majd úgyis csak az orvos tud mondani, kívánom,hogy minden rendben legyen nálad is! :)
2015. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Jovoheten elmegyek ha addig nem jon meg!
2015. júl. 18. 11:30
 17/24 A kérdező kommentje:
Boldog babavarast neked!😊
2015. júl. 18. 11:30
 18/24 anonim ***** válasza:
5-ös és 8-as vagyok, nekem ilyenek voltak a tesztek 15. 16. és 17. DPO-on [link]
2015. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a kepeket!!! Ez biztato akkor hatha nekem is sikerult! Kesobb teszteltel?
2015. júl. 18. 17:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, de arról nincs képem. Viszont emlékszem, hogy ezután a három teszt után, amiről feltöltöttem a képet (15,16,17 DPO, mindegyik reggeli első pisi volt ráadásul) annyira kibuktam, hogy nem mertem tesztelni, nem akartam megint ilyen semmilyen tesztet látni, végül 20.DPO-n éjjel három körül már nem bírtam magammal, kikecmeregtem az ágyból és csináltam egy tesztet, sírtam a boldogságtól, mert az volt az első szép tesztem, na nem olyan erős teszt csíkkal, mint a kontroll csík, de azért egyértelműen pozitív volt már. Más kérdés, hogy 22. DPO-n mikor legközelebb teszteltem megint kiborultam, mert sokkal halványabb lett a csík reggeli vizeletből, mint a két nappal azelőtti éjszakai :-D De ez volt az utolsó parás tesztem, onnantól mindegyik erős pozitív volt, még 2 vagy három tesztet lőttem el utána, aztán megnyugodtam, pontosabban kezdődött a másik idegbaj, hogy nem találták a petezsákot uh-n, aztán meg embriót nem találtak benne, szóval az első heteimet megkeserítették rendesen. Ha előről kezdhetném, sokkal lazábbra venném, persze, könnyű ezt így utólag mondani, tudom :-) Végül meglett a babó, minden rendben volt, ha segít valamit esetleg, még annyi jutott eszembe, hogy igaz, egyáltalán nem voltam hányós meg semmi ilyesmi, de az első tünetem az volt(akkor még nem tudtam, hogy a terhesség miatt van), hogy én, a nagy alvó, hirtelen álmatlan lettem és rettenetes hülyeségeket álmodtam és élénken emlékeztem az álmaimra, pedig nem szoktam. Így ment ez 2-3 hétig és a halvány pozi tesztek környékén kezdődött. Olyanokat álmodtam, hogy a csernobili atomerőműben vagyok, meg hogy anyám megölte a párom (teljesen jóban vannak amúgy :-D ) meg ilyenek. Szóval a közérzetem megváltozott, álmatlan és ingerlékeny voltam, de nagyon. Utána jött a mellfeszülés, ami nem volt olyan rettenetesen erős, de azért érezhető, picit később pedig az állandó puffadás, függetlenül attól mit ettem. Harmadik hónapban már úgy néztem ki, mint aki lassan félidős :-) pedig amúgy vékony voltam, ezért is volt feltünő a dudorodó pocak. Hú, ez kicsit hosszúra sikerült, bocsi a monológért, de hátha találsz benne valami hasznosat, remélem, minden rendben lesz Veled/ Veletek! Még egy utolsó tanács: ha kibírod, a 7. hétig nem menj uh-ra, ha nem akarsz felseleges idegeskedést és sírást, én az 5.-7. hét között 3x! voltam és nem nagyon tudtak mit mondani, csak, hogy jöjjek vissza jövő héten, kisírtam a szemem, mire megállapítoták, hogy igazából minden ok:-)
2015. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!