Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13,14,15 dpo ugyanolyan...

13,14,15 dpo ugyanolyan halvany teszt bajt jelent?

Figyelt kérdés
Egyforma azonnal latszodo halvany tesztjeim vannak a hom magas reggel is es napkozben is de nem akar erosodni a masodik csik. Biztos bajt jelent ugye?

2015. júl. 17. 17:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Koszomom szepen, hogy leirtad, nem baj, hogy hosszu. Nekem ez mind stimmel. Minden reggel 5-6 korul kelek nem alszom tul jol en is egy ejszaka kepes vagyok 3x is rosszat almodni. Detto ilyen hulyesegeket almodok vagy a csaladomat olik meg vagy en menekulok:)

A hom ma is magas viszont a hasamat neha erzem hogy kemeny viszonz ahogy lefekszem teljesen puha szinte be tudom huzni teljesen:)

En is eldontottem nem tesztelek tobbet majd csak jovohet csutortok korul ha addig nem jon meg es magas lesz a hom. Addig hatha leesik vagy megjon nem akarok tobb ilyen tesztet latni. Most marad a varakozas:)

Koszonom megegyszer, hogy irtal!!!😊😊😊

2015. júl. 19. 07:49
 22/24 A kérdező kommentje:

Hat teszteltem ma is a 18 dpo de ugyanolyan halvany alig lathato a masodik csik. Tutti nem vagyok terhes elkonyveltem:)

A hom meg magas mar tobb mint egy hete es kesik is de mar erzem tegnap ota a mensi fajdalmakat igy tutti megjon a heten. Koszonom azert a biztatast majd legkozelebb remelem sikerul

2015. júl. 21. 12:16
 23/24 A kérdező kommentje:

Megjott ma reggel vegre vege a bizonytalansagnak:))))

Majd a kovetkezo honapban sikerul😊

Koszonom, hogy irtatok

2015. júl. 23. 09:05
 24/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy most nem sikerült, de lehet nem is baj, hogy nem a 40 fokban kezdődnek majd az esetleges rosszullétek :-) Majd a következő hónapban! Sok sikert!
2015. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!