Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek külfödön dolizik a férje? Vagy most készül kimenni? Bevállaljátok az egyedül létet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még sajnos nem vagyok anyuka,de nekem a férjem már kb 6 éve kint dolgozik külföldön.Nekünk az a bajunk,hogy nem akar jönni a baba,de ha sikerülne egyszer abba hagyná és itthon keresne munkát.

Ti,hogy álltok?Van már baba?

2010. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úton van a baba és a pénzhiány miatt a párom most akar kimenni kamionozni. 3hét kintt 1hét itthon. Nem akarom, de valahogy ki kell bírni.
2010. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kint volt tavaly,de nagyon utáltam.6 hét kint,2 itthon:(A kisfiunk most 3 éves.De sajnos anyagi okok miatt megint készül kimenni,de már közelebbre szeretne,és akkor ha nem is minden héten,de legalább 2 hetente hazajönne.Azt valahogy csak kibírjuk:)
2010. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát csajok mi is így vagyunk valahogy..a pénz miatt bekell vállalni:-/

2gyerkőnk van,most várjuk a 3.at és itt a környékünkön nulla a munka,ami meg van még a 100E fizut se éri el:-(

Kemény lesz,de szülésig valahogy kibírom.Örülök hogy vannak sorstársak:-)

Első válaszoló!Jártok meddőségibe?

2010. márc. 6. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem járunk meddőségibe.Voltunk orvosnál minden rendben van velünk lekopogom,egy dolgot leszámítva nekem a pajzsmirigyemmel van baj.Meg hát elég nehéz így,hogy ritkán van itthon.Sajnos mindig pont "rosszkor" jön haza.De eljön majd a mi időnk is tudom!

Kitartást kívánok Neked és mindenkinek akinek a férje külföldön dolgozik!

Első voltam

2010. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18:49es!Akkor kívánom mielőbb teherbe ess:-)Cickát iszol?Az is segíthet!Nem félsz egyedül a párod nélkül?Én még mindíg nem tudtam dönteni!Nem nagyon akarok egyedül maradni:-(((

Tavaly is így volt.Márciustol-novemberig kint volt!

Gyerkőcöket is megviselte!Sajnos viszont a pénz meg nagyon kellene..

2010. márc. 6. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia 18:49-es vagyok.

Nem iszom,még nem próbáltam ki,nem tudom az jó lenne a pajzsmirigyre is?Miatta vagyok elkeseredve mert hiába szedem rendesen a gyógyszert nem akar be állni a rendes értékre és az viszont nagyon befolyásolja mikor sikerül a baba.Most megyek majd vissza ellenőrzésre.Majd kiderül.De köszönöm a jókívánságot!

Nem e félek egyedül?Dehogynem de úgymond volt már időm sajnos "megszokni" az egyedül létet lassan 6 éve.A kényszer az sajnos nagy úr,mert ugye az itthoni fizuból nem lehet megélni,főleg úgy,hogy mi segítjük a családokat is.Mi abból vagyunk "könnyebb" helyzetben,hogy ugye nálunk még nincs gyerkőc nem úgy mint nálatok!Kemény feladat így azt elhiszem és minden elismerésem mind a két fél felé,feléd is és a párod felé is mert ez így nehezebb!Jó tudja az ember,hogy azért megy ki a férj külföldre dolgozni,hogy a családnak könnyebb és jobb legyen,de így minden a te nyakadba hárul és én gyerek nélkül is tudom nem könnyű!Ezért tisztelem az ilyen családokat,hogy ezt így bevállalják!Kitartást tudok kívánni hozzá!

2010. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!