Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 28 napos a...

Lehetek terhes? 28 napos a ciklusom, általában 3-4 napig szokott tartani és most ha jol szamoltam a 19 napon jártam tegnap hisz 9 nap múlva kellett megjönnie.

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal,húzott gumit viszont kiszakadt. A szex közepén voltunk kb,amint meghallottuk a hangot mikor pont bedugta a barátom azonnal ki is húzta,nem élvezett el előtte.A nőgyogyasz megtudja mondani pontosan hogy terhes lehetek e? Remélem nem lehetek.. kèrlek segitsetek:(

2015. júl. 21. 09:42
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L
2015. júl. 21. 09:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz az elovaladektol is. Nogyogyasz még nem tud megmondani semmit de 72 órás tabit tud kiírni.
2015. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem így működik. A nőgyógyász azt meg tudja állapítani, hogy nagyjából hol jársz a ciklusodban (a méhnyálkahártya vastagság, tüszőméret...stb. alapján), de azt nem tudja megjósolni, hogy pl.: spontán peteérésed lehet-e a napokban. Azt se tudja megmondani, hogy került-e beléd bármi is.

A terhesség nem egyből jön létre, a fogantatáshoz is napok kellenek (a hímivarsejtek képesek várni egy kiszabaduló petére), a beágyazódás is hosszú folyamat. Maga a terhesség az aktustól számítva ~2 hét múlva mutatható ki, és ultrahangon ettől is később látszik.


Egyedüli (majdnem) biztos megoldás a problémádra az eseményutáni tabletta!

2015. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!