Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van olyan, hogy a...

Szerintetek van olyan, hogy a férfi inkább nem tervez konkrétan gyereket, de nem bánná ha idővel "becsúszna"?

Figyelt kérdés
Akkor most kifejteném bővebben. Párommal hosszú évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk. Ő 31, én 28. Egy fél éve került szóba, hogy én 2 éven belül szeretnék majd gyereket. Először lesokkolta a dolog, mindenféle kifogást keresett. Már-már ott tartottunk, hogy őt hagyjam is ezzel békén, ő azt se tudja valaha akar-e majd. Rá pár hónapra valahogy szóba került, hogy ha véletlen "becsúszna" természetesen megtartanánk. Mondtam neki, de hát pont te nem akarsz gyereket. Erre azt mondta, az, hogy nem tervezi (meg), nem azt jelenti. De vele nem is lehet ilyen dolgokról beszélgetni, konfliktust szítani meg nem szeretnék a témával. Hiszen még amúgy se időszerű. Viszont az utóbbi időben azt veszem észre, talán már nem úgy áll a témához, mint eddig. Belement abba is, hogy kipróbáljuk a Pharmatexes szexet. Igen, tisztában vagyok vele milyen híre van, de nem vagyunk kiskamaszok. Viszont 31 éves létére én vagyok az első nő, akiben el "mert" menni. Pedig azt mondta, ilyet soha. A hétvégén pedig megkérdezte, akkor én most komolyan szeretnék gyereket majd? Szóval mintha egy icipicit foglalkoztatná a téma. De ismerem, soha az életbe nem fogja azt mondani, hogy akkor most csináljunk.
2015. júl. 22. 10:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

A tudat bennünk van hogy össze jöhet, de ő nem mutatja ki h szeretné e vagy sem ( bár mondta h szeretné) csak na... Én valahogy nem látom rajta h valójában akarja (bár ha nem akarná akkor biztosan védekezne)

Most hogy így írtátok már én is arra gondolok h csak fél, de a szíve mélyén szeretné, mert imádja a gyerekeket.. Csak hát ezzel felelősséget vállal, valamilyen szinten megváltozik az élete..

2015. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
És egyértelmű, hogy nem csodálkoznánk ha sikerülne..... Én csak azért írtam le mert nem mutatja ki h mit is szeretne pontosan. De mint már az előbb is le írtam, szerintem ő is csak fél a változástól, de örülne neki. Na mindegy. :))))
2015. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért olyan elfogadható, ha egy férfi annyira FÉL a FELELŐSSÉGTŐL, hogy nem mer nyíltan felelősséget vállalni egy gyerekért, csak hagyja magát belesodorni a helyzetbe? Ti feleségként, anyaként nem féltek attól, hogy nem bírkózik meg azzal, amire nyilvánvalóan nem volt felkészülve lelkileg, aztán ott álltok majd az 1-2 "becsúszott" gyerekkel egyedül, mert apuci bepánikolt és közli, hogy ő ezt nem is akarta? ŐSzintén, nem kéne inkább egy pszichológus és felnőtté válás mielőtt valakiből apa lesz? Milyen mintát ad át a fiának majd később így? Én nem tartom jó ötletnek a sodródást, amikor más ember élete a tét.
2015. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sok pasi fel az ujtol, ismeretlentol. Nem is a felelosseg feltetlen a "felelem" alapja.

Valoszinuleg az ilyen pasi parja, fel tudja merni, hogy jo dontes-e egy ilyen ferfinak gyereket szulni.

Amugy meg nagyon sok olyat is hallani ahol az apa utolag jott ra, hogy megsem tetszik neki ez a felallas, ugyhogy ebbol meg nem lehet kovetkezteteseket levonni, hogy majd milyen apa valik a ferfibol.

2015. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na úgy látom nem csak én lettem le pontozva. :D

Pedig aztán semmi sértő vagy rosszat nem írtam. Csupán csak a sztorimat.

Köszi köszi :)

Ha bunkó módon írtam volna valamit akkor tuti kaptam volna a zöld kezecskéket :))))) 👌 👍

2015. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó! Én senkit nem pontoztam, mindenki a véleményét írta le. Egyébként tetszett a válaszod. Talán a párom úgy van vele, ha annyira nem akarná, biztosan nem bízná mondjuk Pharmatexre. Pár éve megkérdeztem, mi lenne, ha fogamzásgátló mellé használnánk Pharmatexet és kipróbálnánk úgy a dolgot. Azt mondta felejtsem el, nem kockáztatunk. Most meg egyre lazább ilyen téren is és mintha már annyira nem zárkózna el a család "témakörtől" se. De nem lehet vele komolyan beszélgetni ilyesmiről. :/ Puhatolózni próbáltam, de nem jutottam előrébb. Amit érzek rajta, hogy ő is szeretne majd családot, de ezt így ki nem mondaná a világért se és konkrét dátuma sincs hozzá.
2015. júl. 24. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!