Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három teszt is időn túl...

NyusziCuki1120 kérdése:

Három teszt is időn túl pozitív? Vagy csak száradási csíkok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt délután csináltam egy X-epil tesztet, ami száradás után halványan de két csíkos lett. Nem gondoltam hogy most baba lehet, de tegnap reggel megcsináltam egy direkt másik fajta X-epilt. Eltelt 2 perc, láttam hogy negatív szóval ott is hagytam a WC fölött. Mikor mentem vissza hogy kidobjam, egyértelműen két csíkos volt, ráadásul a másik csík sem szürke,hanem egyértelműen rózsaszín volt...Ma reggel megint megcsináltam egyet, és megint csak kb. 3/4 óra elteltével lett ott, de ott lett a második csík is, szépen kivehetően. Most akkor mi van? Három teszten is ott a száradási csík, ez ilyen gyakori? Vagy esetleg lehet baby a dologban? Köszi mindenkinek, aki segít! További szép napot!!!

2015. júl. 24. 05:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudnál képet feltölteni a tesztekről? Egyébként ha rózsaszín valószínűleg igazi a csík és terhes vagy.
2015. júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Persze!

Első: [link]

Második:

[link]

Harmadik:

[link]

2015. júl. 24. 06:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezek pozitív tesztek. Gratulálok :)
2015. júl. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezek pedig egyértelműen pozitív tesztek! Az első tesztem nekem is időn túl lett pozitív.

Jó egészséget kívánok!

Első voltam :)

2015. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Húha, és ez szerintetek biztos? Az sem számít hogy időn túl?? Nem merem elhinni...:)
2015. júl. 24. 06:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Mivel nem nézted mennyire időn túl lett pozi, 5-10 perc közt még bőven belefér :) És ha már 3 különböző is az akkor már elhiheted :) Tesztelj két nap múlva azon már tuti egyből ott lesz :)

Jó babavárást és vigyázz magatokra :)

2015. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még mindig alig hiszem el!!! :) Köszönöm a válaszokat!!! :) :)
2015. júl. 24. 07:32
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyenek voltak a nemvárt környékén és utána 1-2 nappal is, a második csík jó 10 perc elteltével jött csak ki és ilyen halványan. Nemsokára megyek szülni :-)

Gratula!

2015. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, és szintén X-epilt használtam. 8-as voltam.
2015. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg kepröl is szinesnek tünnek, ezek szerintem is halvany pozitiv tesztek. Ismeteld ket nap mulva, es nezd meg 10 percen belül.
2015. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!