Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás teszt negatív más...

Vaterás teszt negatív más pedig pozitív?

Figyelt kérdés
Van közöttetek valaki akinek a vaterás teszt negatív lett mikor más tipusú teszt már pozitív nem várt napján?

2015. júl. 19. 09:45
 1/6 whitelady1 ***** válasza:
Nekem a vaterás is pozi volt, de függ attól hogy milyen márkájú. Melyik volt negatív és melyik márkájú volt pozi? A legjobb a Rosmannos Facelle teszt ;) próbáld ki! Van 1-2 fajta ami hajlamos a szellemcsíkokra!
2015. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemet se mutatta ki a vaterás amikor az x-epil már pozitív volt.
2015. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltam még másik féle tesztet. Ma kellett volna megjönnie reggel de semmi nyoma. Vaterassal tegnap előtt és tegnap extrém halvány pozi lett ma meg semmit nem látok rajta... Hőm fent van igaz csökkent másfél tizedet de eddig azt tapasztaltam hogy ha megjön akkor azonnal leesik a coverline alá a hőm.
2015. júl. 19. 13:55
 4/6 whitelady1 ***** válasza:
Nekem aznap mikor meg kellett volna jönnie leesett 37,1-ről 36,8-ra de akkor már volt 2 pozi tesztem :) A hőm másnapra vissza ment 37,2-re
2015. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vaterás egy hulladék, a ráírt érzékenység is kamu.
2015. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A hőm még mindig 36,8 16 dpo-n, nem ment lentebb. Mensi még mindig sehol. Vaterás teszt hómezö. Azt hiszem elég negatívumot hallottam róla ahhoz hogy vegyek egy x-epilt
2015. júl. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!