Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három teszt is időn túl...

NyusziCuki1120 kérdése:

Három teszt is időn túl pozitív? Vagy csak száradási csíkok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt délután csináltam egy X-epil tesztet, ami száradás után halványan de két csíkos lett. Nem gondoltam hogy most baba lehet, de tegnap reggel megcsináltam egy direkt másik fajta X-epilt. Eltelt 2 perc, láttam hogy negatív szóval ott is hagytam a WC fölött. Mikor mentem vissza hogy kidobjam, egyértelműen két csíkos volt, ráadásul a másik csík sem szürke,hanem egyértelműen rózsaszín volt...Ma reggel megint megcsináltam egyet, és megint csak kb. 3/4 óra elteltével lett ott, de ott lett a második csík is, szépen kivehetően. Most akkor mi van? Három teszten is ott a száradási csík, ez ilyen gyakori? Vagy esetleg lehet baby a dologban? Köszi mindenkinek, aki segít! További szép napot!!!

2015. júl. 24. 05:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyen erős száradási csík nincsen!! Gratulálok!! :)
2015. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te aztán nem bíztad a véletlenre :) Pozitiv mind a három.

Szép napot!

2015. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok mind a három teszt pozitiv.
2015. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Van itt még valaki? Képzeljétek, ma a Clearblue egyértelműen is kimutatta hogy terhes vagyok, és 1-2 hetet írt. De reggel pici pecsételő vérzésem volt és ez annyira megijesztett, hogy elmentem orvoshoz aki megnézte uh-n és azt mondta nem lát semmit...Amit tudni kell hogy 3 hete volt peteérésem, lehetséges hogy mégis terhes vagyok csak még korai volt az uh? Most kicsit csalódott vagyok...és aggódom. :(
2015. júl. 24. 14:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg jo esellyel semmi nem latszik az ultrahangon, hüvelyi, vagy hasi volt? A pecsetelest mondtad? Arra az orvosnak progeszteronpotlast kell adnia, ha nem adott, menj vissza es kerj, ha egyaltalan nincs ra lehetöseged, hogy visszamenj, akkor igyal palastfüteat, az is segiti a progeszterontermelödest, de jobb lenne rendes progeszteronpotlas, es pihenj, ne sportolj, ne emelj.
2015. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hüvelyi volt...Hát most nem tudok, meg hozzá nem is szeretnék, ő csak ilyen "gyorsban" volt, SZTK-ban, inkább majd a rendes, saját dokimhoz mennék akiben meg is bízom...De próbálok picit pihenni, és szerzek ilyen teát is akkor, nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2015. júl. 24. 15:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Amugy ez nem jatek, ha kell, akar menj be az ügyeletre, vagy keress fel masik dokit, meg lehetöleg ma, most azonnal. A teat csak veszmegoldasnak irtam, nalam müködik, de nem mindenkinek reagal ra ugyanugy a szervezete. Lehet, hoyg nincs semmi baj, csak a szervezet emlekezik, lehet hematoma, de lehet progeszteronhiany miatt is. En a helyedben most azonnal elmennek egy orvoshoz, es kernek progeszteront.
2015. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!