Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás pecsételés menzesz...

Barnázás pecsételés menzesz előtt pont egy héttel? Mire utalhat?

Figyelt kérdés
A párommal egy ideje próbálkozunk a babával. Egy hét múlva kéne megjöjjön és kicsit vérzek is meg barnázom is. Semmi jele hogy korai menzesz lenne mert a melleim sincsenek megkeményedve. A hasam sem fáj pedig nagyon szokott. Szerintetek kell aggódnóm? Mi lehet ez?

2015. júl. 25. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazòdás. :) ha nem jön meg a várt idôre a menzid,akkor vegyél egy tesztet. Fogom a csipiszt!
2015. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitti85 ***** válasza:

Nálam is ugyan ez van. Nekem szülés óta megváltoztak a dolgok és 22-26 napra jön meg. Előzőleg 31 napra most meg 21 napnál elkezdtem barnázni... mi is babát szeretnénk

majd írjál mi lett!!

2015. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is volt ilyen három hónappal ezelőtt. Alacsony progeszteron miatt van. Én is menzesz előtt egy hétig barnáztam, ráadásul két egymást követő hónapban is. Bár nem tudom hogy te szedtél e korábban fogamzásgátlót, és ha igen, mikor raktad le, mert nekem a gyógyszer mellékhatása volt. szerencsére magától elmúlt. Mi is már 7 hónapja próbálkozunk babával, és még sajna semmi eredmény.
2015. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szedtem.. fél éve próbálkozunk.. utrogestant használos és terhes vitamint is szedek.. nagyon örülnék neki... most mintha abba maradt volna.. két napig tartott..

szombaton kiderül mi a helyzet...

2015. júl. 26. 13:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma aztmondta a dokim lát sárgatestet tüsző repdést... ez most mit jelent?? Babát?
2015. júl. 27. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:
szia! kiderült, hogy miért volt? baba vagy vmi más?
2015. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia.

ma az 5.napja hogy késik.. nem tudomnmi lesz a délutáni pisimből negatív a teszt..

köszi az érdeklődést..

2015. aug. 5. 16:13
 8/11 anonim válasza:
Na? Mi a helyzet?
2015. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mensizek sajna.
2015. aug. 12. 11:46
 10/11 A kérdező kommentje:
De volt 2 halvány pozim..
2015. aug. 12. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!