Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes leszek?

Lehet hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Néha szexelünk,mikor jobb időszakunk van heti többször, de van hogy egy hónapban max 2x. Most nagyon furcsát érzek, mintha olykor rezegne egyik másik petefészkem. 3nap múlva kell megjönnie. Tegnap és ma egy egy törlésnyi rózsaszín csík volt a WC papíron, de érdekes módon a bugyimon már nem volt. Egy hete is pecsételtem 1nap.Csináltam tesztet de nem tudom hihetek e neki?Szerintem negatív,de ha akar az ember oda tud képzelni az idegesség végett egy második halvány csík szerűt. Lehet hogy terhesség lesz belőle, vagy csak a pánik?

2015. júl. 25. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg 3-4 nap, akkor tesztelsz és kiderül.
2015. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
[link] Itt a teszt, ja és nem gyúrunk babára!!
2015. júl. 25. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem védekeztek?
2015. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez x- epil, akkor lehet pozitìv lesz. Ismételd majd meg.
2015. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
[link] Negatív
2015. júl. 25. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:

A rezegne egyik- másik petefékszem alatt mit értesz,mint amikor megpengetnek egy húrt?

Ez a teszt negatív,de ha nem jön meg csinálj megint.

2015. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Várj vele pár napot és ha egy-két nappal az után se jön meg miután már meg kellett volna jönnie mehet újra a teszt. Amúgy az x-epil is jó, ha az ember nem túl korán csinálja.
2015. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a fúrcsa rezgést, mintha tudjátok egy idegszál végett ellkezd rángatózni a szem alatt, vagy valahol a testen. Olyan fura hullámzó pukkadozás szerű érzés, csak pár másodpercig egy helyen. Mintha többször összehúzódna gyorsan, egybefüggően. Nem igen szoktam ilyet érezni.
2015. júl. 25. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen lett az x-epil 2 napja, még nem tudom, hogy ez negatív vagy pozitív-e.
2015. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Neked milyenné lett végül? Terhes vagy megkérdezhetem ?
2015. júl. 26. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!