Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtti reggelen ha...

Nemvárt előtti reggelen ha full negatív a teszt, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze h tuti.
2015. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet vettél?

Nem olyan biztos!!

Fiamat nem várt után 4 nappal mutatta ki, előtte negatívak voltak, fiam jelenleg 10 hós :)

Alexandra

2015. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után 8 nappal mutatott ki pozitívat. Tesztől és fogantatás időpontjától is függ (az meg menzesz előtt pár nappal is lehetséges).
2015. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En keses utani 3.v 4.napon teszteltem annyira halvany pozitivat, h alig látszott...szóval keteselyes v megjon holnap v nem..
2015. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell ideje korán tesztelni? Az ég világon semmi értelme!

Ezért kár volt tesztelni, mert teszt nélkül is megmondom neked, hogy vagy terhes vagy vagy nem.

Majd ha nem jön meg a vérzésed, akkor másnap reggel első pisiből csinálj tesztet, ha az is negatív, még akkor is simán lehetsz terhes, de ha az vagy, akár már mutathat is valamit.

Majd ha egyáltalán nem jön meg és 1 hét késés után csinálsz reggeli vizeletből tesztet és az negatív, akkor már nagyon nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de ebből még bármi lehet.

2015. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
X epil teszt volt. Köszi szépen, akkor van még remény. :))
2015. júl. 26. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
amég nem jön meg addig 2 naponta újra teszt! Nekem nem várt napján nagyon halványan látszott csak szinte csak én láttam:)
2015. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, nekem is negatív volt még ilyenkor, sőt, négy nap késés után lett pozitív. Egyébként az ultrahangon kb. ennyivel is mérte kisebbnek az embriót a doki, mivel kicsit később fogant.
2015. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggelre már enyhe barnás folyásom van.. Szóval valószínű megjön. :(
2015. júl. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!