Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt ellenére talán...

Discovery00 kérdése:

Pozitív teszt ellenére talán megjött? Elmehetett a babám?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy kis barna foltot találtam a toalett papíron. Kedden volt pozitív tesztem, a mensim 6 napot késik vagy késett eddig? Lehet elmegy a babóm?
2015. júl. 25. 08:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia. Menj be az ügyeletre! Lehet csak hormonpótlás kell!
2015. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be mert nekem is igy kezdodott egy honapja es elment 5 hetesen a babam:(
2015. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: a teszt fals-pozitív volt. Ritka, a mai terhességi tesztek megbízhatósága úgy 99%. Lehet, te voltál a századik.

2. igen, elment a baba. Nem ritka, a terhességek közel fele spontán vetéléssel végződik, és ezek többnyire a terhesség 20. napja előtt bekövetkeznek. Nem nagy ügy.

Lesz másik.

3. Számos nő a terhesség első három hónapjában menstruál, vagy rendszertelen, áttöréses vérzése van. Nem túl gyakori, de azért gyakoribb, mint a szűzen szülés. A terhességet nem veszélyezteti.

Leghelyesebb várni pár napot, hogy mi lesz. Ha jelentkeznek a tipikus korai terhességi tünetek a feszülő cickótól a reggeli hányingerig, akkor az eléggé terhesség-szerű. Ha nem, akkor ez elment.

Mindenféleképpen javaslok egy nőgyógyászati konzultációt, mert nem akarlak ijeszgetni, de a méhen kívüli terhesség sem zárható ki, amely igencsak veszélyes. Viszont ha ott megindul a folyamat, akkor a vérzés nem egy apró pici barna folt lesz....

2015. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mit javasol várjak még vagy azonnal ügyelet?
2015. júl. 25. 09:30
 5/24 anonim ***** válasza:
Menj be! Hihetetlen..
2015. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mit javaslunk??? Mindenki azt írta,hogy azonnal orvos, nekem eszembe se jutott volna a gyakori elé ülni,már az orvosnl lennék,sőt amikor 6napja késett és pozitív volt a tesztem, reggel elkezdtem vérezni, rögtön rohantam az orvoshoz de már csak a vetélést tudta megállapítani. Egyszerűen nem értem,hogy emberek babát vállalnak és nincsenek olyan alapdolgokkal tisztában,hogy mikor kell orvoshoz menni és mikor nem.
2015. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Kérdező voltál az orvosnál?

Ugye minden rendben van?

2015. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Voltam de kb hülyének nézett,h minek mentem be. Megvizsgált nem látott semmit, se azt h van se azt h nincs mondván még annyira kicsi,h csak 3 hetes késé után mutat lát valamit is. Menjek vissza 2 hét múlva. Csak azért ültem le a gép elé kérdezni, mert a busz indulásáig felettem a kérdést, már magamban akkor eldöntöttem, hogy megyek.
2015. júl. 25. 13:22
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező. Kicsit furcsállom az orvost. Én is pont így kezdtem el barnázni és én is rögtön dokihoz mentem. Nekem uh-n látta, hogy készülődik valami így kaptam hormonpótlást és azóta lassan két éves a kisfiam.


Ha van lehetőséged elmenni egy másik orvoshoz ha más nem hétfőn, szerintem menj el. Drukkolok.

2015. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Reggel óta semmi folyás semmi nem jelentkezett. Lehet,h mivel még csak 6 napja késik még alig lehetek 3-4 hetes sem, ha nem félidőben volt a peteérés. Én megnyugodtam,h azóta semmi jel, meg ugye le is cseszett,h mit szeretnék ettől a vizsgálattól. Ő még semmit sem lát, majd ha 3 hetet késik. Még kivárok legalább 1-1,5 hetet utána elmegyek.
2015. júl. 25. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!