Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges, vagy...

Szerintetek lehetséges, vagy rossz a teszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel pozitívat teszteltem, biztos hogy nem szellemcsík, csakhogy elméletileg csak tegnap volt peteérésem, persze ez nem biztos, mert ovu tesztet nem csináltam, de 33-34 napos ciklusaim szoktak lenni, vagyis tegnap, vagy ma kéne hogy peteérésem legyen. Nem tudom minek csináltam tesztet, valami azt súgta hogy kell, és szerintetek lehet hogy előbb volt peteérésem és most terhes vagyok?

2015. júl. 27. 08:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Természetesen csinálok másik tesztet, de csak egy van itthon, kell vennem, nem biztos hogy ma eltudok menni, lehet hogy csak holnap.
2015. júl. 27. 08:50
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha menzi közben volt péd vagy pont utána, akkor lehetséges. Valamiért csak megcsináltad. Viszont nem tudom mennyire lehetséges de olvastam itt már olyat, hogy pé körül halvány lett a teszt.

2-3 nap múlva újratesztelsz és kiderül, ha erősödött akkor korai pé.

2015. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha valóban rendes pozitív volt a teszted akkor korai ovulációd volt!


Amúgy miért teszteltél most? (ha elméletileg most lenne az ovud?)

Csak kíváncsiságból kérdezem :)

2015. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért, csak egy érzés jött rám és teszteltem, de én csak akkor hiszem el ha ezt egy orvos is megerősítette, két-három nap múlva újra tesztelek :)
2015. júl. 27. 09:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy ahogy az ovulációs teszteket lehet terhességi jósteszteknek hazsnálni, mert az LH és a HCG hormonok egymással keresztreakciót mutatnak, úgy a terhességi teszt is kimutathat ovulációt. Ilyenkor nem a HCg magas a vizeletedben, hanem az LH hormon, de keresztreakcióba lép a HCG tesztanyaggal.


Vagyis szerintem a legvalószínűbb, hogy peteérésed volt és zt mutatta ki a teszt.

2015. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem éltem bele magam, nekem az volt az első gondolatom, hogy rossz a teszt.
2015. júl. 27. 09:33
 7/21 anonim ***** válasza:

Megmutatod légyszives a teszted?

Nekem több alkalommal volt olyan,hogy halvány pozi lett a hcg teszt miközben az lh teszt erős....persze félidőben voltam ovukor...

2015. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Sajnos nem tudtam jobb képet csinálni

2015. júl. 27. 10:21
 9/21 anonim ***** válasza:

Vidd ki fényre és úgy fényképezd le,de így sötétben,homályosan is tuti babától ilyen pozi a teszt.Az ovukor pozi hcg teszt nem ilyen :).

Gratulálok!

Utolsó

2015. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy gondolod hogy babás vagyok? :)
2015. júl. 27. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!