Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az Ebay...

Mi a véleményetek az Ebay terhességi tesztekről? Mert vaterásról sok rosszat hallok :S

Figyelt kérdés

Nektek melyik fajta vált be?

Milyen érzékenységű?

Mikor mutatta ki hogy pozitív ?

10 dpo után szeretnék majd tesztet csinálni.

Jelenleg 7-8 dpo-n vagyok.

Köszönöm aki érdemben válaszol. :)



2015. júl. 27. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Számomra hihetetlenek ezek a kérdések.Ha valaki normális összeget,normális terhességi tesztet sem képes venni,az hogy tud felnevelni egy gyereket?Mellesleg ez az óriási tételben vásárlás is csak rögeszméseknek való,akik minden reggel tesztelnek,és mindennap felteszik ide a szokásos "Szerintetek halvány pozi?"képes kérdéseiket.(Persze egyértelműen negatív)Pontozz le nyugodtan
2015. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Én vaterásat vetetm, tök ugyanaz volt, mint a bolti.
2015. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát le is foglak pontozni, mert

1. nem ez volt a kérdés.

2. nem tudod a hátteret.

Nekem ha sikerül a baba minél előbb tudnom kell róla, mert gyógyszert kell szedjek rá, hogy megmaradjon.


Amúgy ne aggódj telik drágább tesztre is, de ha van olcsóbb ami ugyan olyan jó mint a 2000 Ft-os akkor miért is ne azt használjam el?!?!


Szóval remélem most már máshova nem fogsz ilyen okosságot írni míg nem tudod, hogy mi a helyzet.

Köszike!! :) ;)

2015. júl. 27. 12:24
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet hogy maradok a Facelle tesztnél. Erről még nem hallottam rosszat és nekem sem volt sose szellemcsíkos.
2015. júl. 27. 12:25
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem mind szellemcsikos lett. Baba persze nincs....sajnos...
2015. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Akkor lehetséges h tényleg csak ezért adnak ilyen olcsón sok darabot..mert nem is megbízhatóak :S


Szerettem volna ha legalább valamelyik beválik..

2015. júl. 27. 12:36
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem a fastest.hu -n rendelhető simán jó volt.


(Első: nem azért vettem egy átlag teszt árán 10-et, mert nem engedhetem meg magamnak, hanem mert két év próbálkozás, rendszertelen mensi mellett felesleges pénzkidobás 500.-ért tesztet venni, amikor 50-ért is lehet kapni. Tök ugyanaz.)

2015. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nàlam a negatìvon soha nem volt semmilyen csìk, ha nem volt cs8k, nem volt baba. One stepet hasznàltam többnyire, de volt hogy x epilt, ill. amin nagyon meglepődtem, az a facelle volt, sokkal erősebben làtszott raht a csìk, mint az ugyanolyan érzékenységű one step kazettàson. 13. dpo-n erős csìkom volt, volt otthon 10-es tesztem is, de azt nem hasznàltam el.


Szerintem nyugodtab rendelj one step 10-est.

2015. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válasz, de ha valakinek nincs pénze csinálhat magának is tesztet, több módszer is van rá.

[link]

2015. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Valaki próbálta már valamelyiket? :D

Érdekesek :D

2015. júl. 27. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!