Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az Ebay...

Mi a véleményetek az Ebay terhességi tesztekről? Mert vaterásról sok rosszat hallok :S

Figyelt kérdés

Nektek melyik fajta vált be?

Milyen érzékenységű?

Mikor mutatta ki hogy pozitív ?

10 dpo után szeretnék majd tesztet csinálni.

Jelenleg 7-8 dpo-n vagyok.

Köszönöm aki érdemben válaszol. :)



2015. júl. 27. 12:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
a vaterás is ebayről rendeli csak potom pénzért. Szar az összes szinte mindig szellemcsíkos
2015. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval nekem az összes szellemcsikos amit netrol rendeltem. A patikában vett az rendesen mutatja h negatív semmi más sejtelmes csíkot nem mutat.
2015. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jaj, a szellemcsík semmit se jelent, az időn túl jön ki. Attól nem rossz a teszt.
2015. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. júl. 30. 12:57
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az ember vegye minél olcsóbban amit lehet, de ha az 50 Ft-os sz...t se ér, és elhasználsz 5-öt, mire találsz egy működőképest, akkor már nem is tűnik olyan olcsónak... Szerintem. De biztos bennem van a hiba.


Kérdező, 10 nap, mire beágyazódik, a 10. dpo-n semmit nem fogsz látni. Akármennyire is kell az a gyógyszer, a 14. nap előtt nem érdemes tesztelni, és még lehet, hogy akkor sem mutat semmit egy gagyi, 50 Ft-os teszt.

2017. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem a fastest.hu-s Egenses teszt bevált.Nem szellemcsíkos,és tenyleg már a 9.dpo-n mutatta,mikor készültünk a babára.

Mindenki úgy tesztel,ahogy akar szerintem.Van aki kíváncsibb,van aki a biztosra megy.Egyik sem elítelendő!

Én minden hónapban csinálok tesztet,mégha védekezünk is.E hónaptól nem,uh fogok tesztelgetni,mert nekem ez esik jól.És nem 10.000-ért,hanem pár 100 Ft-ért.😊

2017. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sok ilyen tesztcsikon kaparás -vakaras nyomok vannak. Már használat előtt is latszik. Persze éppen ott vannak ezek a felcsikaródasok, ahol a tesztcsik van. Mintha vki belevajta volna a körmét.
2017. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalatom van. Mikor nem voltam terhes egyrtelmu negatív volt. (az,hogy látszik a második csík helye,ha forgatod a tesztet,az normális. De ez nem szellemcsik,nem alpozotiv,stb. mert színtelen. Nem kell foglalkozni vele) Mikor pedig terhes voltam,akkor korán,12.dpo korul egyértelmű pozitív lett,nem kellett gondolkodni rajta,hogy ott van-e a 2. csík.

Ez a vateras és ebay-es one szép teszt volt. 10-es erzekenysegu

2017. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát én először hallok rosszat a vaterásról... :O

Nekem 2 gyermekem van, amikor terhes voltam, már az esedékes mensi előtt 2-3 nappal volt 2. csík, nem erős, de volt színe és az az, ami lényeg.

Szerintem nicns olyan, hogy ,,szellemcsík", csak sajnos aki régóta vágyik már babára, odaképzeli.

Tudom, mert ebben a cipőben jártam magam is!!!

De amikor tényleg összejött a baba, az nem volt hasonlítható a többihez, egyből lehetett látni, hogy az bizony nem szellemcsík.

2017. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia én 9x vettem ugyan azt

Gabrielt teljesen jó volt😉😉

Azóta van baba kedves kérdező?

2017. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!