Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy esetleg...

Lehetséges, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január másodikán jártam a nőgyógyászomnál rutin kivizsgáláson meg fogamzásgátlót íratni. Akkor még 100%, hogy nem voltam terhes,mert még rá is kérdeztem. Azt mondta,hogy a fogamzásgátlót a menstruációm első napján kezdjem el szedni,de még azóta sem jött meg. Legkésőbb 16.án kellett volna megjönnie a menstruációmnak..az volt a 35.dik nap (rólam tudni kell,hogy ez nálam normális,kb. 3-4 havonta a 35. napra jön meg a havim),ma már késik,igaz,hogy még csak két napja..de velem 3013 során csak egyszer fordult elő,hogy meghaladta a 35 napot,de akkor is csak 2 nappal. Menstruáció előtti folyásom már van,5 napja,méghozzá 2 napja elég erősen,vagyis ennyire még nem volt..és tegnap azt vettem észre,hogy kissé olyan szaga van mint a menstruációmnak szokott lenni. Szerintetek mi bajom lehet?

Azt olvastam,hogy pl. antibiotikum szedése esetén is késhet a menstruáció, és én kedd óta (14.e óta) 8 óránként antibiotikumot szedek a vérem miatt,mert elég magas gyulladást mutatott ki a vérvétel eredménye. Szerintetek ennek köze van a menstruációm késéséhez és ehhez a furcsa folyáshoz?

Az is igaz,hogy a párommal nem védekeztünk,de egyszer sem élvezett belém. Meg szeretkezés után mindig kezet mos,hogy még véletlenül se maradjon rajta sperma, ha utána megujjaz. Szerinte kizárt,hogy terhes legyek,de mondjuk én sem érzem magam annak. Vagyis eddig semmiféle tünet nem jelentkezett. Szerintetek mekkora az esélye annak,hogy terhes vagyok?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. jan. 18. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2014. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Január 2.-án max. peteérésed lehetett, ha 16.-ára vártad a menstruációt, akkor még igen nehezen látott volna bármit is, az uh a kimaradt menstruáció után 1-2 héttel mutat akármit is.


Mind a gyulladás, mind az antibiotikum okozhat késést. A folyás pedig szinte biztosan az antibiotikum miatt van.

2014. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tesztet még azért nem csináltam,mert még csak 2 napja késik. Meg hétvégén sajnos nem tudok beszerezni. De ha hétfőig nem jön meg,akkor muszáj lesz felkeresnem az orvost. :S
2014. jan. 19. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinaltal vegul tesztet? A doki is kerni fogja amugy.
2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ma reggel csináltam,negatív lett. A menstruációm még mindig nem jött meg. Fogalmam sincs,hogy mi lehet a baj. Hétvégén felhívtam a nőgyógyászomat is,aki azt mondta,hogy az antibiotikumtól nem késhet és nem maradhat ki. Azt mondta,hogy csináljak tesztet és ha nem jön meg csütörtökig,akkor menjek be.
2014. jan. 21. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, akk egy fölfázás lehet, várj még néhány napot, ha nem jön meg, jövöhéten doki!
2014. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!