Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párhonapja volt egy terhességi...

Párhonapja volt egy terhességi vaklátmám! Nem jött meg volt 2 pozitiv és 3 negativ tesztem! Voltam orvosnál de elküldött mi van most akkor? (Többbi lent)

Figyelt kérdés

A párommal megszakitásos modszerrel "védekezünk" tudom ez nem védekezés...

2-3 honapja mint leirtam volt 2 pozitiv és 3 negativ tesztem hétfő regfel pozitiv utána zsinorban 3 nagativ majd megint pozitiv...

voltam vérvételen UH-n

a doki látott egy pici pontpt azt mondta csináljak még egy tesztet és menjek vissza ha pozitiv a tesztel együtt de nagativ lett!!

azota felszedtem pár kilot nem sokat 4-5 kilot de ennek örülök mert vékonc voltam nagxon az elmult időbe hányingerem van feszül a mellem és néha szurkál hasam amin amugy nem látszik semmi csak kicsit gömböjű de semmi extra!!

a menzeszem megjött 4nap késéssel...

Most olyan érzésem van mintha mocprogna a hasamba valami a doki nem foglalkozik velem a teszt nenm mutatja ki... mi lehet ez??! :(

Kezdek megrémülni segitsetek

17 éves vagyok a sulival végeztem már dolgozok


2015. júl. 29. 08:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik orvost.
2015. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Az orvos el kellett volna küldjön vérvételre, az a biztos. Én most is azt mondom, hogy menj el, abból kiderül mivan.
2015. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
A menzeszem megjött alatt azt értem hogy vérzek de nagyon nagyon gyengén az első nap kellett tampont használnom most meg már vagy csak a nagyon nagyon mini tampon vagy pedig tisztasági betét!! Sorry a helyesírási hibák miatt csak telefonrol vagyok fent!!
2015. júl. 29. 08:46
 4/51 A kérdező kommentje:
Nincs egy honapja hogy vérvételen voltam magsabb a HCG szintem a szokványosnál de a tergességi teszt nem mutat ki tergességet ez lehetséges??!!
2015. júl. 29. 08:48
 5/51 anonim ***** válasza:
Igen, ritka, de előfordul. Keress tényleg másik orvost aki csinál egy UH-t, ez nem hozzáállás egy dokitól.
2015. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a Hcg értéked akkor? Menj el megint szerintem, ha terhes vagy akkor mostanra nagy kell legyen az értéked!
2015. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
másap is kelett volna vérvétel hogy nő a hcg a szervezetedben vagy csökken.ha csökken akkor elhalt terhesség,ha nő akkor élő terhesség.Azóta nem teszteltél?
2015. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Pozitiv terhességi teszt nélkül 1 doki se foglalkozik velem ...

Már az összes doki rendelésén voltam joformán a korházba de semmi!! Az első megvizsgálni se akart !!

Aztán az UH-t végző doki jött át a mási rendelőböl hogy mi a fene van mi az hogy nem vizsgálnak meg ... elmondtam neki hogy mi van hüvelyi és hasi uh-t is végzett...

de csak egy pontot látott .. szv csináljak tesztet ha pozitiv menjek vissza de negativ lett mint mondtam!!

l*sz*r mindenki.. de még az a doki is akinenk 20ezret fizettem vizsgálatért...

most pedig agodunk a párommal mert annyira mocorog a pocakom hogy szabájosan érezni ha oda teszem én vagy a párom a kezem...!!

az aposom mondogattam 1 honappal ezelött hogy milyen kis terhes pocakom vam de semmi !!

kezdek nagyon megilyedni mert l*sz*rn*k.. és mi van ha bajom lesz nekem vagy rosszabb ha terhes vagyok a picinek

2015. júl. 29. 09:03
 9/51 anonim ***** válasza:

Ennyi szarakodást most komolyan. Nem hiszem el...


Ha egyedül nem megy az érdekérvényesítés, akkor fogj egy "tökösebb" személyt, anyukádat, "anyósodat" vagy a párod és rongyoljatok be valahova, ha kell azzal, hogy pozitív a teszt. Ennyi idő után nincs az az UH, ami ne mutatná a terhességet.

2015. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a hcg-d?
2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!