Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-napos ciklusnál hanyadik...

30-napos ciklusnál hanyadik napon van peteérés?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Ha jól tudom akkor elvileg 30 napos ciklusnál a 16. napra kell esnie a peteérésnek, hiszen a Luteális szakasz ( ami a peteérésed és a mensid közötti szakasz) az amiből kiindulunk ami az esetek 99% -ban fix és az 14 nap. Viszont ezt előre nem tudod csakis utólag tudod kiszámolni hogy az elmúlthónapban mikor volt peteérésed.


Pl. 30 napos ciklusnál 16. nap peteérés

25 napos ciklusnál 11. nap peteérés

28 napos cilkusnál 14. nap peteérés.

Nyilván +- 2-3 nap (előtte utána)


Remélem érthetően írtam le !

2015. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze igy értem. Nagyon szépen köszönöm a segitséget.


További szép napot. :)

2015. júl. 29. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tutira akarsz menni,vegyél ovu tesztet.

Nekem össze vissza ciklusaim voltak,nem tudtam volna középidőtbszámítani,ráadásul szoptattam még.

De az sem biztos,hogy mindíg középidőben van az ovu.

2015. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anyit szeretnék még kérdezni h, ma a 3-ik napja h megvan a menszeszem.

A cickafark teát mikortól kezdjem el inni? És hány napig kell inni?

2015. júl. 29. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A cickafark teát a ciklus első felében, a peteérésig érdemes inni, onnantól pedig a palástfüvet, de ha volt már cisztád, vagy PCOs-od, akkor nem szabad inni, illetve akkor sem, ha ösztrogéndominanciád van. Peteérés serkentésére jó, de arra sokkal jobb az aviva torna, és biztonságosabb is, az helyrerakja a hormonháztartást, bármilyen irányban is nem stimmel valami. (Annyi, hogy azt hormontartalmú készítmény szedése mellett nem lehet csinálni, illetve endometriózis esetén csak orvosi engedéllyel).
2015. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!