Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek peteérés vagy...

Szerintetek peteérés vagy esetleg babalehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június 21-én normálisan 3 napig volt meg a mensim,júliusban viszont 14-én,és 15-én pici barna folyásom volt (ami nekem soha nem volt még mensi előtt sem)...16-án minimális,illetve szinte semmi vérzésem volt másnp délutánig,utána 2 napig megint barna folyásom...

Most 15-ére várom a mensim..de 3-4 napja fejem szétszakad,2 napja hasam görcsöl és szúrkál,mint mielőtt megjönne,másfél óránként járok kb pisilni,néha megszédülök..

Mi a véleményetek erről?


2015. júl. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Gyanús a vérezgetés, bár mivel gyakorlatilag 5 napig tartott, ezért lehetett egy teljesen szimpla, kicsit gyengébb menstruáció. Augusztus 15 még messze van, ha előző hónapban fogant a baba, akkor a teszt már kimutatja, de szerintem a szurkálás, görcsölgetés inkább a peteérést jelzi.
2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem csináltam még tesztet,mert az utóbbi két napban érzem ezt a görcsölgetést,szúrkálódást...Eddig még ilyen nem volt nálam csak egy nappal a mensim előtt görcsölt mindig a hasam!

Igaz nagyon szeretnénk babát,de én is erre tippelek,hogy peteérés lehet...

2015. júl. 29. 18:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy másfél két óránként szaladgálok pisilni! :/
2015. júl. 29. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet? Tünetek általában akkor vannak, amikor már a teszt is kimutatja.
2015. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!