Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció terhesség alatt?...

Menstruáció terhesség alatt? Akinek volt elmondaná hogy milyen volt? Okom van feltételezni, hogy babás vagyok délután veszek tesztet.

Figyelt kérdés
Késett az előző menstruációm 6 napot. Soha életemben nem késett még ennyit. Megjött a vérzésem és élénk piros vér volt, éppen a szokásos "darabkák" (bocsánat) maradtak ki belőle. Persze ezzel elkönyveltem, hogy jó most nem sikerült. Mensi után 3 nappal pecsételő vérzésem volt. Azthittem, hogy újra megjött. Rá két napra erős petefészek fájdalom jött, olyan, hogy összerántott. azóta eltelt majdnem két hét és már a kollégáim megkérdezték hogy "terhes vagy?" Munkahelyen elhánytam magam mikor pakoltam, folyton megszédülök, fura szagot érzek mint a tojáspástétom. Ez elég hülyén hangzik. És a cicim is nőtt. Bocsánat, hogy hosszúra szaladt de volt akinek rendes menstruációja volt bő piros vérzéssel és mégis terhes volt?

2015. júl. 30. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne mert pont ugyan igy vagyok csak nem hanyok.de volt mar ra pelda hogy kegjon a menses megegyszer terheseg alatt.a csaladban is volt ilyen,tobszor is.csinalj tesztet es kiderul.ird meg hogy mi lett az eredmeny.ha szeretned a babat drukkolok!
2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az én példám,de lehet tudok segíteni!

Terhesség alatt az első három hónapban megjött,de élénkpiros,és előtte vagy utána barnázás ami soha nem volt és persze a vérzés is kevesebb volt mint szokott!Már az első furcsa mensi után gyanakodni kezdtem,mivel megduzzadtak a melleim és fájtak meg kijöttek az erek amik csak a lányomnál volt mensi előtt soha,ezért teszteltem ami negatív lett.A következő érdekes mensi után ugyan csak teszteltem és negatív,így bejelentkeztem dokihoz.Elküldött vérvételre ahol kimutatták a HCG-t a szervezetemben,megnézet alaposan a doki és közölte majd nem 9 hetes terhes vagyok!!

Ritka de előfordulhat!Ha gyanakszol,tesztelj és nézesd meg magad a dokiddal!

Sok sikert!

Remélem megírod mi lett!

2015. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült tesztelni?Mi a helyzet?


Első hozzászóló nálad mi a helyzet?

2015. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
teszteltem most reggel tök negatív lett, most már nem tudom mi van.... egyre erősebben megszédülök, mindegy hogy eszem, vagy nem.
2015. júl. 31. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor marad az orvos neked is :) Remélhetőleg téged alaposabban megvizsgál mint engem,márt csak azért is mert vagy 4 szer kellett vissza mennem hozzá mire észre is vette! :)

Sok sikert és majd várom a fejleményt,persze ha megírod!

2015. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát, kíváncsi vagyok, hogy a következő menszim megfog e jönni. Egy hónapja voltam a szokásos rákszűrésen, mostanában nem terveztem orvoshoz menni, mindenesetre érdekes, majd megírom mindenképp a fejleményeket :D
2015. júl. 31. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kedves Kérdező?
2015. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!