Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet beágyazódás...

Szerintetek lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Ovukor voltunk együtt a párommal. Ez volt 12 napja. Tegnap óta enyhén görcsölget az alhasam és fájdogál a derekam. 2 nap múlva nem várom. Az érdekes, hogy nekem mensi előtt nincsenek ilyen "jelek". Akkor szoktam ezt érezni mikor már megjön, előtte nem.

A hőmet folyamatosan mérem és magasabb mint szokott. Soha nem ment fel eddig 37 fokra, de ma és tegnap is igen.

Szerintetek van remény?

Köszönöm :)


2015. júl. 30. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van remény. Messze menő következtetéseket viszont nem lehet ebből levonni. Tesztelj ha késik.
2015. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 30. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekre nem lehet alapozni, egyik ciklus sem egyforma, de a 10es teszt mar lehet mutatna valamit. Hajra! 😊
2015. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, igazad van, hogy ezekre nem lehet alapozni. Sokszor éreztem én is már "terhességi tüneteket", aztán mégsem sikerült...a legbiztosabb ha kimarad a mensi és a doki is megerősíti, hogy van baba. Csak nehéz a várakozás...de majd egyszer!!! :)

2015. júl. 31. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kedves kerdezo?
2015. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Napra pontosan megjött, úgyhogy megint nem sikerült a baba. :( :(
2015. aug. 4. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de tudod uj honap uj remeny 😊 nekem is most kezd megjonni 8 nap keses utan sajna de majd talan jovo honapba vagy azutan... Sok sikert nekunk 😊😊
2015. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Sok sikert neked is...és kitartást!

2015. aug. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!