Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint egyik...

Véleményetek szerint egyik mellbe nyilalló enyhe fájdalom jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzem, néha. Nem egyfolytában, csak néha belenyilall felülről.
2015. júl. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem kb 13 éves koromtól elõfordult. 17 évesen szexeltem elõször. Tehát biztos h nem jelenti.
2015. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem éreztem még ilyet, így kicsit megijedtem, nem-e terhesség. 8 napom van még mensiig, azzal biztos nincs összefüggésben. De remélem mással se és ahogy jött, el is múlik. Ma talán nem is érzem annyiszor, mint tegnap este (akkor kezdődött).
2015. júl. 30. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. A terhességet a kimaradó menstruáció jelzi.
2015. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

De igen, jelezhet!

Nekem múltkor a pozi tesztelős napon jött elő, de elég erősen... Csak az egyik mellbe, és mintha jó hegyes kèst szurkodtak volna bele.

Most valószínűleg ismét terhes vagyok, megint erzem néha, bele-belenyilall, de még nem olyan erősen.

2015. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.. Nekem is tegnap meg előtte szúrkált pár másodpercig aztán abba maradt..

Hétfőn kéne nem meg jönnie, mivel eddig nem igazán éreztem nem tudom h mitől lehet, de semmiképp sem jelentem ki hogy ez a terhességtől lenne.

Szóval csak várunk :)

2015. júl. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este is többször éreztem, kezdek megijhedni mi okozhatja. Ilyen nagyon enyhe éppen érezhető (de kellemetlen) szúrkálás, nyilallás. De csak pár másodpercig tart. Aztán később újra. Reggel csináltam tesztet, negatív. Úgyhogy tényleg ne terhességtől van. Először azzal hoztam összefüggésbe.
2015. júl. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!