Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe hasi fájdalom olykor...

Luna26 kérdése:

Enyhe hasi fájdalom olykor kicsit erősebb görcsökkel lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Egy éve endometriosisom volt mind a két petefészkemet érintette,kezelés után ebben a hónapban volt rendes mensim és peteérésem is..most viszont fáj görcsöl..

2015. márc. 25. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hany nappal vagy pé után? 8-12 nappal pé után akár lehet az is viszont ez nem mond semmit, csak majd ha késik.
2015. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kb 7 napj..
2015. márc. 25. 22:06
 3/20 A kérdező kommentje:
Napja"
2015. márc. 25. 22:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Végülis lehet azért is. De ez tényleg olyan dolog hogy lehet beagyazodas, de nem fix. Hátha :) pár napig még ilyen lesz ha azt érzed. Nekem 3 napig tartott az utolsó meg rosszabb volt mint bármelyik menzis görcs...
2015. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Volt már élesen szúró érzés is ezekben a napokban,és érzékeny a mellem is,és sokat eszek..jó a kedvem pedig most olyan dolog történt ami miatt szomorúnak kéne lennem.Szóval fura..
2015. márc. 26. 07:07
 6/20 A kérdező kommentje:
Türelmetlen vagyok, ki kell várni a mensit?
2015. márc. 26. 07:40
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagyon türelmetlen vagy? Ki kéne de azt mindenképpen várd meg amíg enyhulnek a görcsök. Onnantól 3 nap és lehet akkor már mutat vmit. Csak az a baj hogy egy halvány pozi tesztből még bármi lehet. Ezért szokták inkább megvárni hogy késsen.
2015. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Érdemes kivárni a nem várt napját ,mivel ahogy az előző is írta, korábban még bármi lehet. Én is ezt a taktikát választom, annak ellenére hogy türelmetlen vagyok. Arra gondolok, hogy örülnék a halvány pozi tesztnek és MEKKORA CSALÓDÁS lenne, ha ezekután mégis megjönne. Bízom a szervezetemben, hogy tudja mely terhességet kell megtartania.
2015. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ma már a reggeli órákban fájt eddig jelentősen(este voltunk együtt a ppárommal)ez nem tudom mennyire befolyásolja a dolgokat.Volt pár negatív tesztem,és sírás,így megvárom a nem vártat!Bár csak béby lenne :-(
2015. márc. 26. 17:36
 10/20 A kérdező kommentje:
Gyakori pisilési ingerem is van amit még észrevettem.(nem mindig kell elmennem egyből,)
2015. márc. 26. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!