Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás? Görcsölés? Pozitiv...

Pamacs123098 kérdése:

Derékfájás? Görcsölés? Pozitiv tesztek? Ez terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2napja csinalt tesztet amin egyértelműen ket csík van! Összesen mar 5félét csináltam de mindegyik pozitív. Orvoshoz egy het mulva tudok menni mert szabin van. A derekam majd leszakad es a hasam enyhén görcsöl mintha megakarna jönni.Papír szerint igazabol 0eselyem van a spontan terhessegre ezert is nem tudom hogy ez most akkor valoban baba? Vagy a tesztek trefalnak meg? Mi lehet meg az oka a pozitiv tesztnek? Koszonom a valaszokat
2015. júl. 30. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem írtad miért nem lehetne baba... ha nemi életet éltél akkor lehet függetlenül a védekezési módoktól.


És igen 5 pozitív teszt és a tüneteid egyértelmű terhességet jelentenek. Görcsre szedjél nyugodtan magnesiumot.


Ha meg nem éltél nemi életet akkor meg valami hormonprobléma esetleg ciszta, bár ezek nagyon ritkák, és mindenképpen menjél orvoshoz, addig meg vigyázz magadra, mert szinte biztos, hogy baba :)


Nem írtad, hogy örülnél e neki, de azért halkan gratulálok és vigyázz magatokra :)

2015. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Pcos vagyok ami sok ev utan most derult ki.siman lehet baba mert mem vedekeztunk mar legalabb egy eve.örulnek neki persze csak varatlanul ert mert ket hete uhn meg nem volt semmi viszont 6.an kellett volna megjönnie de azóta semmi:)
2015. júl. 30. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem lesz gond :) PCO mellett is lehet terhesnek lenni, csak nehezebben jön össze :)


Jó egészséget és kitartás ne izgulj :) Majd írj, ha eljutottál dokihoz, de biztos baba lesz :)

2015. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Láttunk már csodát! ;)

Remélem most veled is csoda történt! :)

Gratulálok halkan én is!

2015. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lánnyal egyszerre szültem, akinek szintén megmondták, hogy nem lehet gyereke. Szóval minden lehet.
2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is pcos vagyok. Nekem is azt mondták,hogy természetes úton sose lehet majd gyerekem. A lányom mégis már egy éves. :)

Spontán összejött.

Gratulálok!

2015. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rokonomnak kamaszkorában azt mondta a doki, hogy soha nem lehet majd gyereke. Huszas évei végén teherbe esett.... először ő sem akarta elhinni.
2015. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves koromig állította az orvosom h meddő vagyok. 22 évesen szültem az első babám. Azóta 5 lányom van. Azóta egy orvosnak nem hiszek. Mindig többet kérdezek 😄😊
2015. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is pcos vagyok és 30 hetes kismama :-) Szóval az nem igaz, hogy a pcos kizárja a teherbeesést, csupán megnehezíti. Nyugalom, szerintem hihetsz a teszteknek és gratula :-)
2015. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat:) igazabol nem merem elhinni addig amig a dokim meg nem erősíti:) viszon ahogy mondtam görcsöl a hasam egy picit és úgy félek,hogy valami baj van:(
2015. júl. 31. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!