Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van baba vagy nincs baba?

Van baba vagy nincs baba?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk, szeretnénk egy babát. Múlt hónapban 37. napra menstruáltam, előtte 28-29 napokra. Szokott lenni PMS-em is, már előtte egy héttel, bimbófájás, csoki ehetnék, mensi napján pocak görccsel. Most SEMMI nem volt ezek közül... van helyette álomkór (az időjárásnak tudtam/tudom be), leszakad a derekam (ilyen sugárzóan fáj), kisebb hányinger hullámok, már 5 napja. Na meg kettő negatív X-epil tesztem, reggeli vizeletből (28. és 30. napon)...
2015. júl. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A csoki ehetnék,hogy jön ide? :-)

Amúgy simán lehet,várj még pár napot és ha KÉSIK tesztelj újra.

2015. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig van egy 2-3 napos csokit ehetnékem menszesz előtt, de egyébként nem vonz a dolog :D de olyankor hihetetlen késztetést érzek a csokira... igazából furcsa a dolog, mert tegnap egy icipicit barnáztam, azt hittem estére akkor megjön vagy ma reggelre, de mára megint fehér minden és nincs nyom...
2015. júl. 31. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írtad a fáradtság lehet a fronttól. Még a hányinger is akár. De ettől függetlenül lehetsz terhes, de ha megint 37 napos a ciklusod akkor nagyon koraiak a tesztek, várj legalább a 35-ik de inkább a 38-ik napig a következő teszttel.
2015. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok en is, ugyan ilyen ciklussal. En meg tesztet nem csinaltam. Kivarom a 35. napot. Majd ird meg mi lett az eredmeny. Szurkolok!!!
2015. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megy a drukk Neked is!! :)
2015. júl. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!