Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ez tényleg pozitív? :o...

Csajok ez tényleg pozitív? :o most csináltam 1 perce

Figyelt kérdés

Corax be sure a teszt. 13 dpo... Remeg a kezem is :o higgyek neki? :o


[link]



[link]



#teherbeesés #DPO #pozitív #Corax #teszt terhességi
2015. aug. 1. 07:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Attól,hogy halványabb a második csík attól az még ott van. Nekem is így jelent meg annó. Gratulálok:-)
2015. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


5 perccel az elvégzése után.

El sem hiszeeem:))

2015. aug. 1. 07:58
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Vegyél másik textet és tartsd be az előírásokat.Csak reggeli vizeletet vizsgálj stb..és ha akkor is pozitív. Keress fel nőgyógyászt vagy ha meg akarod tartani védőnőt.Mindíg váratlanul jön ez, mint derűlt égből a villámcsapás.Ha tényleg + az eredményed mérlegelned kell, hogy mi a fontos neked.Hogy tudod-e vállalni.
2015. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
Örül neki ez tuti:-) De tény,hogy készüln a kiadásokra.
2015. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok!
2015. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Honnan veszitek, hogy varatlanul erte? Meg keszuljon a kiadasokra meg ilyen hulyesegek... egyaltaln szo sem volt errol.

szerintem annyira orul, hogy el srm hiszi, remeg a keze...

2015. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még smile-t is rakott a kérdező a válaszába, nem értem miért kell neki olyanokat írni, hogy készüljön a kiadásokra, meg döntse el tudja e vállalni
2015. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már vagy 1 éve várjuk ezt a kis csöppséget. Szóval naná h örülök neki. :D

Reggeli első vizeletből csináltam.

Már van egy gyerekünk szóval na..

2015. aug. 1. 08:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Pozi, de 2 nap múlva csinálj egy másik fajta tesztet is!:)))
2015. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Vettem 2 Facelle tesztet. Holnap reggel meg csinálom az egyiket. Remélem az is 2 csíkos lesz.


Amúgy most ebben a hónapban voltam úgy h jön majd ha jönni akar, se ovu teszt, se hőmérőzés, se tünetek figyelés,... És tessék :D még el sem hiszem, majd ha csak az orvos is megerősíti kb 2 hét múlva :)

Köszönöm a gratulációt ♡

2015. aug. 1. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!