Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 2 éves kisfiúnk....

Van egy 2 éves kisfiúnk. Szoptatás mellet egy komponensű tablettát szedtem. De nem szoptatok pár hónapja, ez már kevés. (? )

Figyelt kérdés
Többször felvetettem a férjemnek beszéljük meg a fogamzásgátlást.Én nem szeretném a gumit.Megszakításosan szeretkezünk(nem,nem védekezünk)de mindig letereli.Elvileg nem akar most gyereket,én meg, nem bánnám.De az igazi az lenne ha közös döntés lenne.Ha időben vagyok akkor gumit használunk.Sajnos nem tudom vele megbeszélni mit is szeretne.Ha teherbe esek,lesz kit hibáztatnia?Vagy annyira nem is bánná.Sok a gondunk mostanában.De nagyon szeretem.
2015. aug. 2. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok. Erről pedig beszélni KELL. Akkor is ha neki nincs ínyére. Emberéletről van szó. Olyan nincs,hogy nem tudod megbeszélni. Részemről úgy hangzana: amíg nem határozunk a védekezésről, nincs szex. Én nem hazárdírozok. N32
2015. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy végre van házaséletünk , így kezdünk alakulni.Nem szeretném választás elé állítani.Nem értem az álláspontját.-hiába kérdezem.
2015. aug. 2. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha becsúszik egy második gyerek?

Ha téged okol érte?

Ha nem akarja megtartani?

Ha mégis megtartjàtok és aztán egyedül maradsz kettővel?


Értem, hogy óvni akarod az épp visszaalakulóban levő kapcsolatotokat, csak túl magas az ára. Jogosan elvárható egy felnőtt férfi esetében, hogy ne játsszon egy gyerek életével. Ennyi elvárástól nem kell megsértődnie. Ha mégis megteszi, az csak mondvacsinált indok. Gondolkodj kettőtök helyett is, mert maholnap valós gond lesz a teherbeesés.

2015. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik a kérdésed, mert véltem benne párhuzamot felfedezni a saját gondolataimmal. Annyi különbséggel, hogy nálunk nincs gyerek. Viszont a védekezés jelen esetben nálunk is olyan, hogy van is, de akár be is csúszhatna mellette... Párom tudja, hogy a korban "benne vagyok" és lassan szeretnék majd. Talán pont ezért veszi kicsit lazábban ő is a védekezés témát. Tudni kell rólunk, hogy mi soha nem leszünk az a "gyereket tervezős" fajta. Viszont a megbeszélés nálunk is olyan, mint nálatok. Tudom, hogy nem küldene abortuszra, ha azt hozná az élet, de legbelül nem hibáztatna esetleg pont engem? Mi van, ha igen? De ha meg elkezdek tablettát szedni, azzal én is aláírom, hogy mostanában nem szeretnék gyereket. Pedig majd igen. Szóval megértelek... De valahogy próbálj puhatolózni. Lehet nem is bánná, ha egyszer csak úgy jönne. ;) Nem?
2015. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Megerősítettél.Amikor gyanús volt hogy esetleg...akkor igen,titkos szövetségesként kérdezett rá hogy akkor ez akár "az is lehet...." meglepett,nem volt ,"támadó" ellenző ,kétségbeeső ....

Sorsra bízzuk? :)

2015. aug. 8. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután nálunk azért nagyon lassan időszerű lehet akár a dolog, így én nem fogok ennél komolyabban tenni ellene, az biztos. Ha a Te párod annak tudatában csinálja a megszakítást, hogy amennyiben becsúszik, jöhet, akkor hajrá! ;) Régen én párom az a típus volt, akinek van egy olyan elve, nőben elmenni nem szabad és akkor nem lesz gond. 6 év után azért csak sikerült elérnem nála. Habár csak Pharmatexxel, de beadta a derekát, 2 hónapja szinte csak így csináljuk. Én ezt jó jelnek veszem. Előtte egyébként évekig megszakítás volt, amiről megállapítottuk, nálunk elég biztonságos módszer. :D
2015. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!